Gouden jubileum Op 29 april 1915 trad, nog pas 13/2 jaar oud de heer G. H. Hofstede ,,'t Stoom" binnen zo als dat toen gebruikelijk was in Riessen voor jongelui die goedgekeurd waren, om aldaar te gaan werken en wel in de Krasserij. Op 29 april j.l. was het dus 50 jaar geleden dat bovenstaande gebeurtenis plaats vond, hetgeen voor de Directie aanleiding was om de heer G. H. Hofstede met echtgenote op kantoor te ontvangen ter viering van dit jubileum. Namens de Directie voerde de heer A. H. ter Horst het woord en memoreerde de loopbaan van de jubilaris, begonnen en gebleven in de Kras serij tot de oorlog, in de oorlog bij de N.B.S., na de oorlog de eerste tijd de politie bijgestaan en daarna zijn benoeming tot lekencontroleur welke functie de jubilaris nog steeds heeft. Spreker dankte de heer Hofstede voor alles wat hij voor het bedrijf in al die jaren heeft gedaan en wenste hem en zijn vrouw geluk dat zij samen dit 50-jarig jubileum mogen vieren. Hier na overhandigde de heer Ter Horst de jubilaris een enveloppe met inhoud alsmede het gouden Anker-insigne terwijl Mevr. Hofstede een ruiker bloemen kreeg omdat zij al die jaren zo goed voor haar man had gezorgd. Bij deze ontvangst waren ook aanwezig de he ren G. P. Sijses en H. B. Jansse van Noordwijk van de Bedrijfsvereniging uit Enschede met wel ke heren de jubilaris de laatste jaren zeer veel in contact komt. De heer Sijses feliciteerde de heer Hofstede ook namens de Bedrijfsvereni ging. Hierna werd door de aanwezigen nog wat na gepraat over vroeger en over de tijd gedurende de oorlog waarna het feit nog naar voren kwam dat de jubilaris ongeveer 40 jaar in het muziek korps „Wilhelmina" heeft meegeblazen. 's Middags en 's avonds is deze dag verder ten huize van de familie Hofstede gevierd met fa milie, kennissen en collega's die allen kwamen gelukwensen. De heer en mevrouw Hofstede. VAKANTIE-FOTOTOCHT 1965 Vrijdag 30 juli Start: half twee vanaf Parkgebouw. Op veler verzoek hebben wij in de fabrieks-( vakantie een gezellige fietstocht georganiseerd. Ieder personeelslid, ook dat van de Kamgaren- spinnerij, kan met zijn gezin of individueel aan deze tocht deelnemen, zonder dat hieraan kosten zijn verbonden. Aan de hand van de foto's is het parcours heel gemakkelijk te vinden. U kunt uw eigen tempo bepalen, terwijl u ergens onderweg een con sumptie zal worden aangeboden. Voor de liefhebbers zijn er enkele fotopuzzels ingelast; de goede speurders hebben daarbij kans op een leuk prijsje. Wilt u s.v.p. uw T.O.V.A.-kaart meenemen Bij voorbaat veel plezier toegewenst. T.O.V.A. 12

Het Anker | 1965 | | pagina 12