Gouden jubilea De heer en mevrouw Averesch. De heer en mevrouw Brinks. In de laatste drie maanden mers hun 50-jarig jubileum vierd, waarvan 4 in april, 1 maand juni. hebben 7 werkne- in ons bedrijf ge in mei en 2 in de Dit waren: 29-4-65: H. Averesch - poetser in weveriji Geurne J. B. J. Brinks - touwsteller in weverij Beek E. Stegeman - linoleum-wever H. Zwoferink - arb. o.d. 3e drawing 29-5-65: A. Kippers - hak-, dak- en beton werker 1-6-65: H. Haeke - arb. b.d. breaker-finisher 5-6-65: J. Nijkamp - batcher Alle zeven heren werden tezamen met hun echt genotes uitgenodigd op de dag van hun jubi leum op het kantoor te komen om aldaar door de Directie te worden ontvangen. Hierbij werd hun op hartelijke wijze dank ge bracht voor al hetgeen zij in deze 50 jaren voor het bedrijf hadden gedaan om dit tot grotere bloei te brengen. Hen werd als herinnering aan deze dag en als blijk van waardering een gouden horloge aan geboden waarin hun naam, datum van indienst treding en dag van jubileum gegraveerd staat.( De dames werden bij deze huldiging niet ver geten; hen werd dank gebracht voor al de goede zorgen aan hun mannen besteed, zodat deze ook hierdoor in staat werden gesteld hun jubileum te vieren. Als teken dat de Directie de dames hiervoor erkentelijk was, werd hen een boeket bloemen aangeboden. Onder het gebruik van enige verversingen wer den nog veel oude verhalen, dikwijls „sterke verhalen", opgediept waar hartelijk om gelachen moest worden. De verdere dag hebben zij tezamen met familie en kennissen gevierd. Tot onze spijt kunnen wij van het jubileum van de heer Haeke geen foto plaatsen omdat deze door onbekende oorzaak is mislukt. 10

Het Anker | 1965 | | pagina 10