D ankbetuigingen Langs deze weg willen wij de Di rectie hartelijk danken voor de ont vangst op het kantoor met ons 40-jarig jubileum en het cadeau dat ons hierbij werd aangeboden. Ook bazen en mede-arbeiders hartelijk dank voor de cadeaus en betoonde belangstelling. J. H. Dannenberg - Spoelerij E. J. Bakker - Batchingkamer G. Smit - Centr. werkplaats J. H. Heuten - Spoelerij D. J. Harbers - Weverij G. J. Wevers - Spoelerij. Mede namens onze echtgenotes zeg gen wij de Directie hartelijk dank voor het gouden horloge dat wij mochten ontvangen en de prachti ge bloemen die onze echtgenotes werden aangeboden, t.g.v. ons 50- jarig dienstjubileum. G. J. Timpers - Weverij H. Bekkernens - Weverij M. Ligtenberg - Kalanderij G. J. Bolink - Krasserij G. Nijland - Krasserij H. Dangremond - Weverij. Langs deze weg zeggen wij de Di rectie hartelijk dank voor het pret tige afscheid bij onze pensionering en het wandbord dat ons als her innering werd aangeboden. Tevens onze hartelijke dank aan bazen en collega's voor de af scheidscadeaus en de belangstelling op deze dag ontvangen. J. Voortman M. v. d. Belt G. Meijerink G. Plas G. Bakker. Aan de bazen en mede-arbeiders zeg ik langs deze weg hartelijk dank voor de belangstelling en de prachtige vleesschotel die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. Js. Harmsen - Spoelerij Boomkamp. Mijn hartelijke dank aan de Direc tie voor het fruitbakje tijdens mijn ziekte ontvangen en Mej. Vink voor het bezoek. J. Kreijkes - Weverij Voor de fruitmand, die ik tijdens mijn ziekte van de Directie en de Plaatswerkers mocht ontvangen, wil ik van deze plaats af hartelijk dank zeggen, mede voor de belang stelling in deze tijd ondervonden. G. Janssen. Hartelijk dank aan Directie, bazen en arbeiders voor het fruit en de fruitmand tijdens mijn ziekte ont vangen en Mej. Vink voor het be zoek. B. J. Wessels - Weverij. Voor het Kerstpakket dat ik met de Kerstdagen van de Directie ont ving, zeg ik langs deze weg harte lijk dank. D. Poortman - dpi. sld. Mijn hartelijke dank aan bazen en personeel van de Spinnerij voor de vleesschotel en collega's voor de fruitmand, ontvangen tijdens mijn ziekte. G. W. Witten. Voor de ontvangen bezoeken tij dens en na mijn verblijf in het ziekenhuis van collega's bazen en personeel van de Spoelerij, Mej. Vink en de bedrijfsleiding en het fruit en fruitmanden die ik daarbij mocht ontvangen, zeg ik langs deze weg hartelijk dank. A. Altink - Spoelerij. Voor het fruit van de Directie, ba zen en mede-arbeiders van de Naaierij ontvangen tijdens mijn ziekte, zeg ik allen hartelijk dank. G. Kreijkes. Hierbij betuig ik mijn hartelijke dank aan bazen en personeel van Spinnerij Bijvanck voor bezoek, fruitmanden en cadeaus, die ik bij terugkomst uit het ziekenhuis of daarna mocht ontvangen. Ook aan Mej. Vink en Mej. Voort man en meisjes van de Huishoud school mijn oprechte dank. Mej. H. Mensink. Tijdens ons 50-jarig huwelijksfeest werden wij verrast met een fruit mand van de Directie van Ter Horst Co. N.V. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld en wij willen hiervoor onze hartelijke dank betuigen. J. Bargboer en echtgenote. Mijn hartelijke dank aan het per soneel van Spinnerij Boomkamp voor het fruit dat ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. Mej. J. G. Nijland.' Langs deze weg wil ik alle men sen, die mij opzochten gedurende de tijd die ik moest rusten, van harte bedanken voor de vele be zoeken die mij wekelijks werden gebracht. Het heeft zeker meegeholpen deze 4 maand te verkorten. Ook voor alle goede gaven als fruit en bloemen van Directie en collega's wil ik hartelijk dank zeg gen. K. Prins - Sterkerij. Hartelijk dank aan personeel van de afdeling Naaierij voor de „ro kertjes" tijdens mijn ziekte ontvan gen. D. Geertsema. Mede namens mijn vrouw en kin deren zeg ik bazen en arbeiders van de „Geurne" hartelijk dank voor de prachtige bloemenmand/ die wij bij ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. H. Averesch. Bij mijn thuiskomst uit het zieken huis ontving ik van bazen en mede arbeiders een prachtige fruitmand. Hiervoor mijn hartelijke dank. P. de Ruyter. Hartelijk dank aan Directie, bazen en personeel van de Spoelerij voor het fruit en de vleesschotel tijdens mijn ziekte ontvangen. Ook Mej Vink en allen die mij in het zieken huis en daarna bezochten, mijn hartelijke dank. A. J. Nieuwenhuis. 40

Het Anker | 1965 | | pagina 40