*•£*■<**- Op de Bielerhöhe op 2032 m hoogte bereikt de pas het hoogste punt. Het is tevens de waterscheiding tussen de Rijn en Donau, alsmede de grens tussen Tirol en Vorarlberg. Hier is men in een immense onwerkelijke bergwereld. Duidelijk ziet men hier ook de Silvrettastausee, omringd door de driedui- zenders van de Sivretta. U zult dit nooit weer vergeten. ^ALGEMENE VOORWAARDEN Inschrijving: Via de Personeelsafdeling. Hotels: Over het algemeen beschikken onze hotels slechts over 2-persoons kamers, zodat aan alleenreizen- de deelnemers nimmer een één-persoons kamer gegarandeerd kan worden. In overleg met de ho telier kan getracht worden alsnog een één-per soons kamer te krijgen. De extra kosten komen voor eigen rekening en dienen ter plaatse te wor den verrekend. Steeds meer vragen 3 of 4 personen, die samen reizen, 1 kamer. Het aantal 3 (en zeker geldt dit voor 4-persoons- karners) is zeer beperkt, maar bij tijdige opgave wordt zoveel mogelijk rekening gehouden met wensen van meer dan 2 personen op een kamer. Prijzen: Al onze prijzen zijn inclusief de dagtochten met onze eigen bus en inclusief half pension, d.w.z. diner, logies en ontbijt, vanaf de eerste dag des avonds diner tot en met de laatste dag 's morgens ontbijt. De kosten voor entrees, tolgelden, kabelbanen en/ of andere vervoermiddelen dan onze eigen bus, zijn uiteraard NIET in onze prijzen opgenomen. Paspoorten Voor alle reizen is een geldig paspoort of een gel dige toeristenkaart vereist. Eventueel kan worden volstaan met een paspoort dat ten hoogste 5 jaren verlopen is. Verzekering: Tijdens de rit bent U verzekerd volgens de wet W.A.P., maar buiten de touringcar niet. U kunt zich daarvoor extra laten verzekeren tegen geringe kosten. Een aanmeldingsformulier hiervoor slui ten wij in. Reservering der zitplaatsen: Er worden geen zitplaatsen gereserveerd. Zonodig wordt in overleg met de chauffeur/reisleider een rouleringssysteem toegepast. Vertrekpunten De vertrekpunten worden vastgesteld aan de hand van de binnengekomen aanmeldingen voor een bepaalde reis. U krijgt hierover tijdig bericht. Doorgang der reis: Een reis gaat door wanneer zich 2 weken voor de aanvang van die reis tenminste 25 personen heb ben opgegeven. In het andere geval krijgt U dus 2 weken tevoren bericht dat de reis niet doorgaat, zodat U dan nog voldoende gelegenheid hebt om over te boeken op een andere reis. Door ondertekening van het aanmeldingsformu lier verklaren de deelnemers met deze voorwaar den akkoord te gaan. Gezien de grote belangstelling die er elk jaar voor deze reizen naar Oostenrijk bestaat, is spoedige aanmelding dringend gewenst. 39

Het Anker | 1965 | | pagina 39