■■Bi kaatste ontspanningsavond „Parkgebouw" Het lijkt wel of het winterseizoen, waarin de ont spanningsavonden worden gehouden, ieder jaar korter wordt. Dit is niet zo, want we beginnen ieder jaar weer de eerste donderdag in november en de laatste avond is altijd de laatste donderdag avond in maart. Misschien lijkt dit seizoen wat korter, omdat we enkele avonden moesten laten vallen. Ook dit jaar werd op 25 maart j.l. om ca. 7 uur met de verschillende kwart- en halve finales een aanvang genomen. Zowel bij het biljarten, tafeltennissen, buksschie- ten, als bij het boogschieten, werd er fel om de prijzen gestreden. Nadat de finales gespeeld waren kwam iedereen in de koffiekamer bijeen, en kreeg men een paar consumpties aangeboden. Het grote moment was aangebroken. De heer A. H. ter Horst zou de diverse prijswinnaars bekend maken. De heer A. H. ter Horst stelde zich op achter de tafel, en hield een korte toespraak. Hij wees de meisjes en jongens erop, dat de teamgeest die bij het bedrijven van sport wordt opgedaan, ook zijn nut in het dagelijks leven kan hebben. Verder sprak hij de hoop uit, dat ze ook het volgende jaar op dezelfde prettige manier aan de verschillende sporten zullen deelnemen. Hierna volgde de prijsuitreiking. De volgende prijswinnaars werden achtereenvol gens door de heer A. H. ter Horst bekendgemaakt: Tafeltennis (Heren) le prijs A. J. Boerman - Spinnerij 2e prijs W. Baan - Kamgaren 3e prijs J. W. Boerman - Spinnerij Tafeltennis (Dames) le prijs S. Goosen - Kamgaren 2e prijs R. Moes - Kamgaren 3e prijs J. Witten - Kamgaren Buksschieten le prijs J. ten Hove - Krasserij 2e prijs J. W. Baan - Weverij 3e prijs J. Brinks - Batchingkamer Boogschieten le prijs H. Brinks - Spinnerij 2e prijs J. W. Boerman - Spinnerij 3e prijs Gr. Luby - Spinnerij Biljarten le prijs J. Jansen - Spoelerij 2e prijs J. Nieuwenhuis - Spinnerij 3e prijs A. Nijsink - Kamgaren 33

Het Anker | 1965 | | pagina 33