verrichtte diverse werkzaamheden in de afdeling centrale werkplaats. heer Van de Belt met eveneens 51 dienstjaren werkte de laatste tijd als kluwensjouwer in de af deling Sterkerij. De heer Bakker was liftman van de Naaierij en had ook 51 dienstjaren. Eind maart sloot de rij weer voor deze maanden en was het de heer G. Jansen die met pensioen ging. De heer Jansen die 52 dienstjaren had, dus lest best, was als schilder werkzaam bij de afdeling Plaatswerkers. Alle a.s. gepensioneerden werden door de directie op het kantoor ontvangen voor een persoonlijk af scheid. Hierbij werd door één der directie-leden het woord gericht tot de gepensioneerden om hun op harte- ^ke wijze dank te zeggen voor het vele werk in belang van het bedrijf verricht gedurende de tijd dat zij hier gewerkt hadden. Allen hebben hun werk gedaan op een manier die aller respect afdwingt. Als herinnering werd de ge pensioneerden het persoonlijk wandbord aangebo den nl. een wandbord waarin de naam, de datum van indiensttreding en de datum van pensionering van de betreffende personen ingebakken zijn. Dit herinneringsbord valt altijd bijzonder in de smaak. Na nog een tijdlang over het heden en het verleden gepraat te hebben werd afscheid genomen waar bij de hoop werd uitgesproken dat ze allen nog vele jaren van hun wel verdiende pensioen zullen mogen genieten. LAGERE TECHNISCHE SCHOOL NIJVERDAL Weverstraat 4a, tel. 2693 AVONDONDERWIJS Inschrijving van leerlingen voor het cursusjaar 19651966 a. Algemene textielopleiding voor het A-diploma. b. Betex-A: algemene opleiding textiel in leerlingstelselverband. Betex-B: gespecialiseerde textielopleiding in spinnen, weven en nabewerking in leerling stelselverband. Gedeeltelijke dag- en avondopleiding. c. Gespecialiseerde voortgezette textiel opleiding voor het C-diploma. Nadere inlichtingen desgewenst bij de directeur van de school. Aanmeldingen voor 1 juni bij de directeur, de heer A. M. van den Berg, Weverstraat 4a, tussen 14.00 en 15.00 uur. LAGERE TECHNISCHE SCHOOL NIJVERDAL Weverstraat 4a, tel. 05486 - 2693 DAGSCHOOL Inschrijving van leerlingen voor het cursusjaar 19651966 a. Algemeen Eerste Jaar 2 jaar vakopleiding textiel. Toelatingseis: 6 klassen lagere school. b. 2e klas Textielvakrichting. Toelatingseis: 6 klassen lagere school, op 1 augustus 1965 moet de leerling 12 jaar en 8 maanden zijn, verder afhankelijk van toe latingsproefwerk. Nadere inlichtingen desgewenst bij de directeur van de school. Aanmeldingen liefst via heren hoofden van lagere scholen, of voor 15 april a.s. bij de directeur, de heer A. M. van den Berg, Weverstraat 4a, tussen 14.00 en 15.00 uur, 19

Het Anker | 1965 | | pagina 19