Nalatenschap van Grietje en Jan ter Horst vindt bestemming Teruggave loonbelasting Dinsdag 20 oktober 1964 was de grote dag voor het bestuur van de Grietje en Jan ter Horststich ting. Door de heer Jan ter Horst, naamgenoot van de erflater en voorzitter van de Grietje en Jan ter Horststichting werd het nieuwe bejaardencentrum „De Wellehof", gebouwd met de gelden uit de na latenschap, na een gloedvolle speech, geopend waarbij vele woorden van dank en waardering werden gesproken. Vele genodigden waaronder kerkelijke en gemeen telijke autoriteiten werden na het officiële gedeelte in staat gesteld het gehele complex van binnen en buiten te bekijken. Omdat de naam van Ter Horst Co. N.V. zo nauw verbonden is met „De Wellehof" meenden wij er goed aan te doen enige foto's te plaatsen van het hypermoderne bejaardencentrum, dat na een wijs beleid van het bestuur tot stand is geko- Wanneer u als ongehuwde in 1963 minder dan 1950,zuiver inkomen (dus inkomen minus 100,verwervingskosten en de premie A.O.W.) of als gehuwde minder dan 2700,zuiver in komen hebt genoten en indien u daarover aan loonbelasting 15,of meer is ingehouden (heeft u echter minder dan 15,aan L.B. betaald, dan wordt er geen teruggave van belasting gegeven), kunt u het totale bedrag aan loonbelasting betaald, weer terug krijgen. Dit komt nogal eens voor bij jonge mensen die in 1963 in militaire dienst zijn gegaan of daaruit zijn teruggekomen. Wanneer u, overeenkomstig het bovenstaande, meent voor teruggave van de ingehouden loon belasting in aanmerking te komen, kunt u hiertoe een verzoek indienen bij de inspecteur van de be lastingen, waaronder uw woonplaats ressorteert. Op het loonbureau zijn formuliertjes hiervoor ver krijgbaar. Degenen die in 1964 uit militaire dienst zijn ge komen, maken wij erop attent dat zij hun aan vraag om teruggave loonbelasting niet eerder dan in maart 1965 kunnen indienen. N.B. Bewaart u wel de van het loonbureau ont vangen totaalstaat van het ontvangen loon, die iedereen elk jaar van ons ontvangt. 5

Het Anker | 1964 | | pagina 7