Ontspanningsavond „Parkgebouw" Wat gaat die schijf toch op en neer het tafeltennissen leent zich uitstekend om ook door meisjes beoefend te worden. Dus, meisjes, stap eens over de drempel, dan zal de heer Wol-| terink jullie graag de gelegenheid geven om ook mee te doen. Dat op de eerste avonden de jongens niet zoveel beurten krijgen, als ze wel graag zouden willen, komt door het feit, dat er ieder jaar weer een nieuwe groep in de diverse sporten moet worden onderwezen. Omdat ook verschillende jongens uit Vriezenveen, Goor, Enter, Holten en Nijverdal 's avonds over blijven, geloven wij, dat de ontspanningsavonden wel bij de jeugd in trek zijn. Ivanhoe. Evenals vorige jaren zijn we ook dit jaar weer gestart met de ontspanningsavond voor de jeugd op het Parkgebouw. Deze ontspanningsavonden worden gehouden op donderdag. Omdat één der leiders ziek was, en er een andere leider moest worden gezocht voor het tafeltennis sen, zijn we dit seizoen iets later begonnen dan voorgaande seizoenen, n.l. op 19 november jl. Bij het biljarten, het windbuksschieten en het boogschieten zijn dezelfde leiders weer present. Bij het tafeltennissen zien we echter ditmaal een nieuw gezicht. Hier heeft iemand de leiding, die bij de jeugd bepaald geen onbekende is, n.l. de heer Harm Wolterink. De eerste avond was direct al een succes, onge veer 60 jongens waren aanwezig, terwijl er ook een paar meisjes waren komen kijken. Helaas kwamen de meisjes niet verder dan bij de ingang, vanwaar ze dan uit de verte de verschillende ac tiviteiten bleven volgen. Dit is erg jammer, want Over de witte of de rode? 26

Het Anker | 1964 | | pagina 28