Dankbetuigingen 14-ll-'64 Wilma, dochter van G. J. Beltman en J. D. Poortman (Spinnerij). 22-ll-'64 Derk Jan, zoon van H. Reterink en J. H. Harbers (Weverij). 23-ll-'64 Gerrit Jan, zoon van Js. Kreijkes en G. Jansen (Weverij). Huwelijk: 18- 9-'64 W. Bekkernens en H. M. Meesterberend (Weverij Holten). 2-10-'64 H. Nijkamp en M. Rozendom (Batching- kamer). 15-10-'64 H. Kreijkes en W. Oplaat (Naaierij). 16-10-'64 B. D. Nijland en H. J. Strokap (Spinnerij). 13-ll-'64 H. J. Smit en E. M. ten Brinke (Weverij). 13-ll-'64 R. Drees en G. Korte (Weverij). Overleden: 11- 9-'64 G. J. Vossebelt - Gepensioneerde. 20- 9-'64 Mej. M. Boerman - Gepensioneerde. l-10-'64 H. Enoch - Gepensioneerde. 22-10-'64 Gr. v.d. Berg - Gepensioneerde. 18-ll-'64 J. Pas - Gepensioneerde. 28-ll-'64 Gr. Kreijkes - Gepensioneerde. Aan de bazen en het personeel kvan Krasserij Beek zeg ik langs Fcleze weg hartelijk dank voor het prachtige cadeau dat ik mocht ontvangen bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis en mejuffrouw Vink voor het bezoek en de prachtige bloemen die ik namens de Directie mocht ontvangen. W. H. Paalman. Hiermede zeg ik de Directie har telijk dank voor het pensioen dat mijn zuster tijdens haar leven mocht ontvangen. Mej. Boerman. Langs deze weg wil ik de Direc tie, bazen en het personeel van Weverij Bijvank II hartelijk dank zeggen voor de fruitmanden, tij dens mijn ziekte ontvangen en mejuffrouw Vink voor de betoon de belangstelling, t H. Peters. Ondergetekende brengt hiermede hartelijk dank aan de Directie en het personeel van Ter Horst Co. N.V. voor de financiële bij drage, ontvangen bij het overlij den van mijn man. Ook mejuf frouw Vink hartelijk dank voor de betoonde belangstelling. Mevr. C. J. Enoch- Zuyderduyn. Hartelijk dank aan de Directie, bazen en personeel van Spinnerij Boomkamp voor de fruitmanden tijdens mijn ziekte ontvangen en mejuffrouw Vink voor het bezoek. Mej. J. H. Ligtenberg. Gaarne willen wij de Directie van Ter Horst Co. N.V. en van de Kamgarenspinnerij „Riessen" N.V. hartelijk danken voor de prachti ge fruitmand die wij ter gelegen heid van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. In deze dank betrekken wij ver der ook allen die deze dag voor ons tot een onvergetelijke hebben gemaakt. G. J. Rozendom J. Rozendom-Voortman. Voor de fruitschaal die ik tijdens mijn ziekte van de collega's mocht ontvangen, wil ik u allen van harte dankzeggen. Ook mejuffrouw Vink die mij in het ziekenhuis opzocht, wil ik langs deze weg bedanken. W. Nijland, Spoelerij Bijvank. Hartelijk dank aan de Directie, bazen en personeel van Weverij Bijvank voor de fruitmand tijdens mijn ziekte ontvangen en mej. Vink voor het bezoek. H. J. Korenromp. Hierbij betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie en het per soneel van Ter Horst Co. N.V. voor het betoonde medeleven en de financiële bijdrage tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man ontvangen. Mevr. J. Beldman-Aanstoot. Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie, bazen en personeel van Spinnerij Boomkamp voor de fruitmanden die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. Tevens mijn dank aan de Directie voor het huwelijksboekje en het personeel van mijn afdeling voor het cadeau bij mijn ondertrouw ontvangen. Mej. H. J. Strokap. Hiermede zeg ik, ook mede na mens mijn vrouw, de Directie hartelijk dank voor het prachtige gouden horloge en de bloemen, ontvangen t.g.v. mijn 50-jarig dienst jubileum. Ook bazen en personeel van Kras serij Boomkamp hartelijk dank voor het ontvangen cadeau en de betoonde belangstelling. H. Altink. Langs deze weg willen wij de Di rectie en mejuffrouw Vink harte lijk dankzeggen voor de gezins hulp die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte van mijn vrouw. F. H. A. Paauwe. Hartelijk dank aan bazen en col lega's van Weverij Boomkanrp voor de fruitmand die ik tijdens mijn ziekte ontving en mej. Vink voor het bezoek. J. Voortman. 25

Het Anker | 1964 | | pagina 27