25-iarig jubileum Gedecoreerden 40-jarig Jubileum De heer J. Troost herdacht op 1 december jl. het feit dat hij 40 jaar geleden voor het eerst zijn werk zaamheden bij Ter Horst begon. De heer Troost die momenteel werkzaam is als touwsteller in Weverij Bijvank II werd door de Directie van harte gelukgewenst met deze dag en aan de jubilaris werd op hartelijke wijze dank ge bracht voor al hetgeen hij in de afgelopen veertig jaar voor het bedrijf verricht heeft. Als waardering werd hem een enveloppe met in houd aangeboden en tevens het zilveren Anker insigne met gouden kroontje opgespeld. De heer Troost dankte de Directie voor de hem gebrachte hulde en voor het cadeau dat hem hier bij werd aangeboden, waarna men nog enige tijd gezellig bijeen bleef. In de maand oktober vierde ook nog één der werk nemers zijn zilveren jubileum en wel de heer J. Schepers die werkzaam is bij de plaatswerkers als hak- dak- en betonwerker. Ook de heer Schepers werd persoonlijk door de Directie op het kantoor ontvangen waarbij de jubi laris onder dank een enveloppe met inhoud werd aangeboden en tevens het zilveren Anker-insigne werd uitgereikt. De heren A. Koster en J. Vrugteveen, beiden werk zaam in de afdeling Spoelerij, de heer Koster als inpakker en de heer Vrugteveen als copsspoeler, werden op 1 december jl. gedecoreerd t.g.v. hun ♦40-jarig jubileum. Wethouder Scholman in zijn functie als loco burgemeester, reikte bij verhindering van de bur gemeester de bronzen medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau aan de jubilarissen uit. In de dankwoorden die één der Directie-leden tot de jubilarissen richtte, werd ook de echtgenote van de heer Koster die tevens aanwezig was, betrokken. Na het officiële gedeelte bleef men nog geruime tijd bijeen, waarbij men zich de koffie met toe behoren goed liet smaken. Hierna werd afscheid genomen, waarbij de jubilarissen een woord van dank richtten tot de Directie en wethouder Schol man, die hen ter gelegenheid van dit jubileum deze ontvangst hadden bereid. 23

Het Anker | 1964 | | pagina 25