Inhoud Op 14 november a.s. is het weer klaproosdag wat is klaproosdag? Pag- Wat is klaproosdag 2 Eerste prijs met lof van de jury 3 Brand in pakhuis Belt 4 Ondernemingsraadsvergadering op vrijdag 5 juni 6 Ondernemingsraadsvergadering op 11 augustus 10 Vergadering Contact-Commissie op 16 juli 1964 12 Vergadering Contact-Commissie op 3 september 1964 12 Gedecoreerden 13 Met pensioen 13 Wat leeft en bloeit na werktijd 14 Rondleiding voor scholieren in ons bedrijf 15 Reispuzzel 18 Jongenskamp „Beekbergen" 1964 20 Personeelsconcerten van het O.Ph.O. 23 Zorg voor een veilig heenkomen! 23 Geslaagden voor de dit jaar gehouden examens 24 Uitreiking Bemetel-diploma's 25 Een dagje uit met de opleidingsklas van de meisjes 26 Personalia - In memoriam 27 Dankbetuigingen 28 Het Nederlands Oorlogsgraven Comité organi-j seert omstreeks die dag weer een collecte, waar van de opbrengst gebruikt wordt om nabestaan den van in de oorlog gevallen gealliëerde soldaten in de gelegenheid te stellen het graf van hun man, zoon, vader of broer te bezoeken. Wij die vlak bij en in Holten wonen waar één van de oorlogskerkhoven is, weten, dat hier jaar lijks mensen uit Canada overkomen, maar be denken wij dan ook dat dit ten nauwste samen hangt met Klaproosdag? Ieder jaar een gulle bijdrage in de collectebus van het Oorlogsgraven Comité is het minste wat wij kunnen doen wanneer wij bedenken wat al deze gesneuvelde jonge mensen en hun nabestaan den gaven voor onze vrijheid. In ons land rusten ongeveer 30.000 gealliëerde soldaten. Negentien jaar na onze bevrijding zijn tien-^ duizenden nabestaanden reeds in ons land te gast geweest, nog vele tienduizenden wachten tot ook voor hen de gelegenheid komt naar dit onbekende land te komen, waar iemand die hun dierbaar was achterbleef. Wij allen kunnen daaraan medewerken. Half november KLAPROOSDAG!!! 2

Het Anker | 1964 | | pagina 2