Dankbetuigingen Aan de bazen en het personeel van Spinnerij Boomkamp zeg ik langs deze weg, mede namens mijn vrouw, hartelijk dank voor het prachtige cadeau dat wij bij de geboorte van onze zoon moch ten ontvangen. Ook de directie hartelijk dank voor de gegeven gezinshulp. A. Pijffers en echtgenote Hiermede dank ik de directie en de mede-arbeiders van Spoelerij Bijvank voor de fruitmanden die ik tijdens mijn ziekte mocht ont vangen. J. Dannenberg Tijdens mijn ziekte ontving ik van de directie, bazen en perso neel van Spoelerij Beek diverse attenties. Hiervoor en voor het bezoek van mej. Vink betuig ik mijn harte lijke dank. R. v.d. Maat Langs deze weg zeg ik de direc tie hartelijk dank voor het fruit en mej. Vink voor het bezoek, ontvangen tijdens een mij over komen ongeval. Tevens mijn hartelijke dank aan de bazen en het personeel van Spinnerij Beek voor de fruitmand en de betoonde belangstelling. W. Baan Ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijksfeest ontvingen wij van bazen en personeel van Spoelerij Boomkamp een aardige attentie, waarvoor wij langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. J. Boerman en echtgenote Tijdens mijn ziekte mocht ik van de bazen en mijn mede-arbeiders een fruitmand ontvangen, waar voor ik mijn hartelijke dank be tuig. J. W. Dennekamp Spoelerij - Boomkamp Hiermede dank ik bazen en per soneel van Weverij Bijvank II hartelijk voor de fruitmand die mij tijdens mijn ziekte werd toe gezonden. M. Poortman ziekenhuis, zeg ik langs deze weg hartelijk dank. G. W. Witten Ondergetekende betuigt hierme de zijn hartelijke dank aan dei directie, bazen en personeel van Weverij Geurne voor het fruit en de fruitmand en het bezoek van mej. Vink, tijdens zijn ziekte ont vangen. G. J. J. Pijffers Hartelijk dank aan bazen en ar beiders van Weverij Bijvank II voor de fruitmand ontvangen tij dens mijn verblijf in het zieken huis en mej. Vink voor het bf zoek en het fruit dat namens de direc tie werd aangeboden. H. Mulder Hartelijk dank aan bazen en per soneel van Krasserij Beek, de Ondernemingsraad en mej. Vink voor de fruitmanden en de be toonde belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en daarna ontvangen. J. H. Seppenwoolde Voor de fruitmanden tijdens mijn ziekte ontvangen van de directie, bazen en mede-arbeiders van de Spinnerij en voor het bezoek van mej. Vink thuis en in het Voor de fruitmanden en de be^ toonde belangstelling tijdens mijr™ ziekte ontvangen van de directie, collega's en personeel van de Pakkerij, zeg ik hartelijk dank. H. J. Rugenbrink Bij dezen zeg ik de families Ter Horst hartelijk dank voor de fruit manden, welke ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. Ik heb dit medeleven zeer op prijs ge steld. G. J. Kwintenberg 28

Het Anker | 1964 | | pagina 28