Uitreiking Bemetel-diploma's Het bekend worden van de resultaten van onze kandidaten heeft dit jaar buitensporig lang op zich laten wachten. Eerst ontvingen wij bericht dat G. Baan geslaagd was, terwijl D. Grobben voor het praktische ge deelte van het Bemetel-examen een mooi cijfer had gekregen, doch voor beide theoretische vak- •ken een herexamen moest doen; volgens zijn leer meesters maakt hij echter („als hij er even goed voor gaat zitten") een zeer goede kans ook voor dit herexamen te kunnen slagen. In verband met het feit, dat toen ons boven genoemde resultaten bereikten de L.T.S. juist met vakantie was, werden de heren Baan en Grobben alvast van de resultaten op de hoogte gesteld zij hadden al zo lang zonder onze schuld in spanning gezeten. Toen na de vakantie iedereen weer aan het werk was getogen vond echter op vrijdag 28 augustus de officiële huldiging plaats op het kantoor in aanwezigheid van de heren Jansen en Vroom, leraren aan de L.T.S. te Rijssen, voor wie geen moeite te veel was gebleken onze beide kandi daten bij hun voorbereiding voor dit Bemetel- examen met raad en daad terzijde te staan. De Bemetel-leerling G. Baan werd door de heer Pavlicek de boekenbon overhandigd, die iedere ^«>eslaagde met ingang van vorig jaar krijgt, terwijl ^^bij deze gelegenheid namens de Directie door de heer Pavlicek medegedeeld werd, dat met ingang van 1 juli 1964 als beloning, de geslaagden voor het Bemetel-diploma evenals die voor het Betex- diploma, in het jaar, volgend op dat waarin zij een van deze diploma's hadden behaald, (omstreeks in de maand mei) voor enkele dagen naar een door onze maatschappij gehouden kamp zouden mogen gaan. Na nog enige ogenblikken met elkaar over de ver schillende problemen van de praktische Bemetel- opleiding zowel van de kant van de L.T.S. als mede die van het bedrijf van gedachten te heb ben gewisseld, werd deze bijeenkomst beëindigd. 25

Het Anker | 1964 | | pagina 25