Zorg voor een veilig heenkomen! Personeelconcerten van het Overijssels Philharmonisch Orkest en 23 oktober: Weber Haydn Schubert Grieg Sibelius Sibelius Suppé Ouverture Oberon Trompetconcert Balletmuziek uit Rosamunde Peer Gynt-suite Valse triste Finlandia Ouverture Die schone Galathé Evenals voorgaande jaren zal het Overijssels Phil harmonisch Orkest ook dit seizoen weer 4 keer voor onze personeelsleden concerteren in het Cul tureel Centrum in Almelo. De eerste concerten vinden plaats op 16 en 23 oktober a.s. en de volgende op 26 januari en 1 februari 1965. Vrijdag 16 oktober is Hedy Schneider pianosoliste, fcvrijdag 23 oktober Gerrit Kerkhoff trompetsolist. 'De programma's zijn deze keer geheel verschil lend van elkaar gehouden om liefhebbers van orkestmuziek de gelegenheid te bieden beide avonden te kunnen bezoeken. Het orkest heeft zich alle moeite gegeven om een aantrekkelijk programma samen te stellen en heeft daarbij uitsluitend gekozen uit het populair-klas- sieke repertoire. Men oordele zelf. 16 oktober worden uitgevoerd: Glinka Ouverture Ruslan et Ludmilla Griog Pianoconcert Adam Ouverture Si j'étais roi Massenet Balletmuziek Le Cid Chabrier Rhapsodie Espana Het kan haast niet populairder en wij verwachten dan ook een enorme toeloop. Hedy Schneider is de echtgenote van de eerste concertmeester van het O.Ph.O., Tibor Berkovits en is in Almelo geen onbekende meer op het podium. Haar voortreffelijk pianospel oogst overal in de wereld een enorm succes en de perskritieken zijn eensluidend vol lof over deze Hongaarse pianiste. Gerrit Kerkhoff is de solo-trompettist van het O.Ph.O. en alom een zeer gewaardeerde solist. Op tal van podia was zijn succes groot. Vooral voor de leden van harmonie- en fanfaregezelschap pen zal deze avond beslist een openbaring be tekenen. Nadere aankondiging vindt u t.z.t. op de aanplak biljetten. Zoals u reeds hebt gelezen vinden de concerten weer plaats in het Cultureel Centrum te Almelo. De prijzen bedragen ook nu weer, met inbegrip van een programma, 1,per persoon. Kaarten voor het concert op 16 oktober kunnen worden besteld tot 9 oktober. Voor het concert op 23 oktober tot 16 oktober. Herman Haas, laat Henkie Hond lekker toekijken. Herman heeft voor een vrije vluchtweg en een goed heenkomen gezorgd, omdat ie weet dat Henkie al lang op hem loerde. Henkie dacht dat zijn kans schoon was, maar niets hoor Herman wist nog net op tijd te ontkomen. Misschien kunnen we van dit kleine voorbeeld uit het dierenrijk ook wel iets voor ONZE veiligheid leren. Zorgt u er altijd voor dat in werkplaatsen en op fabrieksterreinen vluchtwegen, brandgangen en branddeuren niet versperd zijn? 23

Het Anker | 1964 | | pagina 23