vakdiploma voor de textielindustrie, het zg. Betex-diploma. 2. de avondcursussen aan de L.T.S. te Rijssen waarbij na het behalen van het A- en daarna eventueel het B-diploma met daarnaast de mogelijkheid voor jeugdig personeel, het be halen van het vakdiploma in de metaalsector het zg. Bemetel-diploma. Indien bovenstaande opleidingen met onze toe stemming plaatsvinden, komen de meeste hieraan verbonden kosten zoals bv. les-, reis- en boeken geld voor onze rekening. Toen de vragen naar aanleiding van deze uit eenzetting beantwoord waren, kwam er een eind aan het bezoek aan ons bedrijf en werd onder het wederzijds uitspreken van dankwoorden af scheid van elkaar genomen. Aan onderstaande leerlingen werd voor hun op stel over het bezoek aan het bedrijf, een prijs toegekend. Van de uitreiking der prijsjes plaatsen wij hierbij enige foto's. Julianaschool, Rijssen: le prijs: G. Schreuder; 2e prijs: T. Schuurman; 3e prijs: T. Vrugteveen. Haarschool, Rijssen: le prijs: E. Brinks; 2e prijs: D. Nijland; 3e prijs: H. Dannenberg. School met de Bijbel, Notter: le prijs: L. Harmsen; 2e prijs: B. Hietland; 3e prijs: J. van Pijkeren. R.K. Jongensschool, Rijssen: le prijs: A. Struik; 2e prijs: H. Nijhof; 3e prijs: J. Moekate. Banisschool, Rijssen: le prijs: E. Baan; 2e prijs: J. Ditsel; 3e prijs: W. Voortman. Chr. School, IJpelo: le prijs: J. Tijhof; 2e prijs M. Meijer; 3e prijs: W. Kiers. Oranjeschool, Rijssen: le prijs: T. Kappert; 2e prijs: B. Wilmink; 3e prijs: J. Samar. Wilhelminaschool, Rijssen: le prijs: L. Pakkert; 2e prijs: S. Wieringa; 3e prijs: M. Altena. 16

Het Anker | 1964 | | pagina 16