Gede co reerden Met pensioen In verband met het feit dat de heren J. W. Dom- merholt en A. Voortman op 4 augustus jl. hun veertig-jarig dienstjubileum vierden, werd hen ter gelegenheid van dit jubileum de bronzen medaille in de orde van Oranje Nassau toegekend. Beide jubilarissen hebben hun werk steeds tot tevredenheid van hun chefs verricht; de heer Dommerholt als copsspoeler in de Spoelerij en de heer Voortman als werknemer in de Kalanderij. Hiervan gewaagde ook de heer A. H. ter Horst, die de jubilarissen namens de Directie toesprak toen deze in gezelschap van hun echtgenoten op het kantoor werden ontvangen. Als waardering ontvingen de jubilarissen een enveloppe met inhoud en het zilveren Anker insigne met gouden kroontje. De burgemeester, die persoonlijk aanwezig was reikte de medaille uit, waarbij deze ook waar derende woorden sprak tot de jubilarissen. „Het blijft nog steeds een bijzonderheid als men veertig jaren lang bij een en dezelfde werkgever heeft gewerkt, temeer daar men tegenwoordig nogal gauw van werkgever verandert", aldus spreker. Ook de dames werden in de dank betrokken om dat zij al die jaren hun echtgenoten tot steun zijn geweest bij het verrichten van hun dagelijkse werkzaamheden. Na een gezellig samenzijn werd afscheid genomen zodat de jubilarissen deze dag verder in huiselijke kring konden vieren. Op 31 juli jl. verlieten de heren G. Sikkelbein en M. Goossen ons bedrijf wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. De heer Sikkelbein die een prima wever was, heeft in totaal 45 jaren bij Ter Horst Co. N.V. gewerkt. De laatste jaren is hij echter niet meer in staat geweest zijn werkzaamheden te verrichten, zodat hij reeds enkele jaren met „vervroegd" pensioen was. Wij hopen dat hij ondanks zijn handicap nog vele lange jaren van zijn welverdiende pen sioen zal mogen genieten. Hetzelfde wensen wij ook de heer Goossen toe, die 41 dienstjaren heeft en die de laatste jaren als veger werkzaam is geweest in Weverij Boom- Kamp en zijn werk steeds tot ieders tevredenheid heeft verricht. Door de heer A. H. ter Horst, die namens de Directie het woord voerde, werd aan de twee a.s. gepensioneerden, toen deze op het kantoor werden ontvangen, hartelijk dank gebracht voor hun bijdrage in het grote Ter Horst-verband. Als waardering en herinnering werd hen een handbeschilderd wandbord aangeboden, dat zeker wel een goede plaats in huis zal krijgen. Ook de gepensioneerden zegden de Directie hartelijk dank voor de goede werkgelegenheid die hen altijd bij Ter Horst is geboden. Ondanks het feit dat men altijd met veel plezier zijn werk heeft verricht, is men toch ook dank baar dat men zijn tijd kan besteden aan de per soonlijke liefhebberijen.

Het Anker | 1964 | | pagina 13