Met pensioen V.l.n.r. de heer J. H. Brunnekreef, J. Geerling en J. Harmsen. V.l.n.r. mej. J. Ligtenberg, de heren E. J. Nieuwen- huis en J. Nieuwenhuis. De heren G. J. Smalbrugge en H. Wolterink. In de maanden februari en maart gingen weel een achttal personen uit ons bedrijf met pensioen. Eind februari waren dit de heren: J. Harmsen - linoleum-wever met 51 dienst jaren. J. H. Brunnekreef - touwbaas in Weverij Boomkamp met 47 dienstjaren. H. Bekkernens - wever met 50 dienstjaren. J. Geerling - oplegger in Batchingkamer Beek met 50 dienstjaren. Eind maart gingen met pensioen: Mej. Ligtenberg - spinster, met 44 dienst jaren, de laatste jaren echter is mej. Ligten berg wegens ziekte niet in staat geweest haar werkzaamheden te doen. Wij hopen dat ze nog lange jaren in goede gezondheid van haar pensioen zal mogen genieten. De heren J. Nieuwenhuis - perser in de Pakkerij met 51 dienstjaren. G. J. Smalbrugge - diverse werkzaamheden in de Ververij met 51 dienstjaren. E. J. Nieuwenhuis - wever met 51 dienst jaren. Ook de heer H. Wolterink die enige maanden geleden reeds met pensioen is gegaan, maar die toen wegens ziekte niet bij het afscheid kon zijn was thans ook aanwezig om officiëel afscheid van de directie te nemen. Door de directie werd op hartelijke wijze dank gebracht aan de a.s. gepensioneerden, toen deze op het kantoor ontvangen werden. Alleen hebben hun werkzaamheden gedurende hun lange dienstperiode voortreffelijk verrichti waarvoor een woord van dank zeker op zijn plaats is. Als herinnering ontvingen de gepensioneerden een handbeschilderd wandbord met hun naam erop hetwelk altijd bijzonder in de smaak valt. Onder het genot van een kop koffie kwamen de verhalen over vroeger los toen alles nog zo heel anders was dan tegenwoordig; maar die sommigen toch niet weer zouden willen ruilen voor de tegenwoordige tijd. Hierna werd door de gepensioneerden dank ge bracht aan de directie voor het ontvangen wand bord en voor de welgemeende afscheidswoorden tot hen gericht.

Het Anker | 1964 | | pagina 6