40-Jarig Jubileum De heer H. J. Schepers. De heer H. v.d. Noort. Naast de 50-jarige jubilarissen en gedecoreerden herdachten 3 personeelsleden het feit dat ze 40 jaar geleden hun werkzaamheden in het be drijf begonnen waren. 25-jarig Jubileum De heer H. Ligtenberg, die als sjouwer in de Batchingkamer werkzaam is, vierde op 26 april zijn 25-jarig jubileum. |Dat de laatste jaren vóór de oorlog ook voor het "bedrijf niet zo gunstig zijn geweest blijkt wel uit het feit dat er de laatste tijd zeer weinig zilveren jubilea zijn geweest. De heer Ligtenberg werd ter gelegenheid van zijn jubileum door de heer A. H. ter Horst ont vangen waarbij hem onder dank voor de bewezen diensten een enveloppe met inhoud werd aan geboden. Spreker wenste de jubilaris verder toe, dat hij nog vele jaren in goede gezondheid op deze dag zou mogen terugzien. Na nog gedurende enige tijd herinneringen van vroeger te hebben opgehaald werd van de jubi laris afscheid genomen. De volgende personen vierden hun 40-jarig ju bileum 17-3-1964 de heer H. van der Noort - werkzaam in de Kalanderij bij de Snijmachine. 24-3-1964 de heer H. J. Schepers - werkzaam in de Batchingkamer als batcher. 31-3-1964 de heer M. Mekenkamp - werkzaam bij de plaatswerkers. Op bovengenoemde data werden de jubilarissen door de directie ten kantore ontvangen, waar zij hartelijk werden toegesproken en hun dank werd gebracht voor het werk dat ze gedurende 40 lange jaren voor het bedrijf hebben verricht. Als erkenning hievoor werd hun de gebruikelijke enveloppe met inhoud aangeboden. Wij zijn ervan overtuigd dat voor alle betrokkenen de dag van hun jubileum een onvergetelijke is geweest, waarop zij met genoegen zullen terug zien. De heer M. Mekenkamp.

Het Anker | 1964 | | pagina 5