Jubilea Gouden jubileum Op 8 april j.l. vierde de heer J. Harmsen, werk zaam in de Weverij Boomkamp zijn 50-jarig dienstjubileum, terwijl de heer G. H. Smit, die de laatste jaren dat hij werkte als elektricien werkzaam was in Weverij Beek op 22 april zijn gouden jubileum vierde. De heer Harmsen geniet een goede gezondheid en verricht diverse werkzaamheden in de Weverij, terwijl de heer Smit helaas reeds enige tijd thuis is in verband met zijn gezondheidstoestand. Op 1 mei werd dit jubileum herdacht door de heer F. Hanstede werkzaam als batcher in de Batchingkamer Beek, de heer L. Hofman, vroeger oplegger in de Batchingkamer, en thans in ver band met zijn gezondheidstoestand als krassen- beslagmaker werkzaam en de heer G. J. Borghuis die voorman bij de revisieploeg in de Spinnerij is. Deze jubilarissen werden allen op de dag van hun jubileum door de directie ontvangen, bij welke gelegenheid hen van harte gelukgewenst werd met deze wel zeer bijzondere dag. Het is en blijft nog steeds een bijzonder jubileum als men 50 jaar lang bij één en dezelfde werk gever heeft kunnen werken. Dat dit ook door de werkgever zeer op prijs wordt gesteld blijkt uit de waarderende woorden die één der directieleden tot de jubilarissen sprak. Als waardering voor het vele werk dat in deze vijftig jaar door de jubilarissen is verricht, werd hen een gouden horloge met inscriptie aangebo den, terwijl de dames door een boeket bloemen ook in de huldiging betrokken werden. Na een gezellig samenzijn nam men afscheid waarna deze feestelijke dag verder in huiselijke kring gevierd werd. 4

Het Anker | 1964 | | pagina 4