Dankbetuigingen Voor de fruitmand die ik tijdens mijn ziekte van de Directie mocht ontvangen, zeg ik harte lijk dank. J. H. Keizer. Ondergetekenden betuigen hun hartelijke dank aan de Directie voor het waardevolle geschenk ontvangen ter gelegenheid van hun 40-jarig dienstjubileum en decoratie. Tevens hartelijk dank aan bazen en collega's voor de cadeaus en betoonde belangstelling. G. J. Kosterbok - Batchingkamer G. ter Maat - Timmerkamer J. ten Berge - Centr. Werkpl. G. H. Heuvelman - Spinnerij J. Harbers - Plaatswerkers J. Dreijer - Kalanderij B. Lichtenberg - Weverij J. Harbers - Spoelerij J. Poortman - Krasserij G. J. Nijland - Spoelerij H. Scheppink - Krasserij Hartelijk dank aan Directie en personeel van de Naaierij voor het fruit en het bloemstuk en mej. Vink voor het bezoek, tij dens mijn ziekte ontvangen. F. H. Nijland - Naaierij Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor het hartelijke afscheid en het prachtige wandbord dat ik bij mijn pensionering mocht ontvan gen. Ook voor het fruit tijdens mijn ziekte ontvangen en het bezoek van mej. Vink, mijn welgemeen de dank. Verder ontving ik van het per soneel van Spinnerij Bijvank fruit tijdens mijn ziekte en bloemen bij het afscheid. Hiervoor mijn hartelijke dank. Mej. J. Ligtenberg Hiermede zeg ik de Directie en mej. Vink hartelijk dank voor de gezinshulp tijdens de ziekte van mijn vrouw ontvangen. J. H. Dannenberg Onze hartelijke dank, ook mede namens onze echtgenotes, aan de Directie, bazen en personeel van onze afdelingen voor de cadeaus en gelukwensen, die wij ter ge legenheid van ons 50-jarig jubi leum mochten ontvangen. L. Hofman - Krasserij Joh. Harmsen - Weverij Tijdens mijn ziekte ontving ik van de baas en de collega's van Batchingkamer Boomkamp een fruitmand. Hiervoor mijn hartelijke dank. A. J. Bargmans Hiermede wil ik, ook mede na mens mijn vrouw, de Directie hartelijk dankzeggen voor de ge zinshulp die wij tijdens de ziek te van mijn vrouw ontvingen en mej. Vink voor de betoonde be langstelling in het ziekenhuis en thuis. G. J. Meijerink - Spinnerij Hiermede betuigen wij onze har telijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor het cadeau dat wij bij onze pensio nering mochten ontvangen. Te vens dank aan bazen en perso neel van de diverse afdelingen voor de ontvangen cadeaus. J. Harmsen - Weverij H. Bekkernens - Weverij H. Brunnekreef - Weverij Joh. Geerling - Batchingkamer Voor de fruitmanden die ik tij dens mijn ziekte van bazen en medewerkers mocht ontvangen, wil ik langs deze weg van harte bedanken. B. J. v.d. Maat - Spinnerij Boomkamp Langs deze weg zou ik gaarne mijn dank willen betuigen voor het medeleven tijdens de lang durige ziekte van mijn man en na zijn heengaan betoond. Ik denk hierbij in het bijzonder aan mej. Vink. Ook voor de financiële steun, die mij gegeven werd door de Di rectie en personeelsleden ben ik heel dankbaar. Wed. A. Goossen-Tijhof Hierbij betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie, bazen en personeel van Ter Horst Co. N.V. voor de mooie gift die ik' mocht ontvangen na het overlij den van mijn man. Wed. Van Putten-Troost Directie, Ondernemingsraad als mede bazen en mede-arbeiders van Spoelerij Boomkamp zeg ik langs deze weg hartelijk dank voor de fruitmanden, diverse at tenties en blijken van belangstel ling, die ik tijdens mijn ziekte en terugkomst uit het ziekenhuis mocht ontvangen. Verder hartelijk dank aan Mej. Vink voor het bezoek dat zij mij bracht in het ziekenhuis. J. H. Nijland - Spoelerij 22

Het Anker | 1964 | | pagina 22