50 laren getrouwd I Het bruidspaar Ten Berge-Foortman. Vrijdag 26 april was voor het echtpaar Ten Berge- Poortman aan de Bouwstraat de grote dag waar zijzelf en de kinderen al lang van tevoren over spraken: hun 50-jarig huwelijksfeest. Dat is dan ook geen kleinigheid en het is goed, wanneer deze dag niet zomaar voorbij gaat. Wanneer men er voor staat dan zou men 't liefst deze datum maar overslaan, vanwege de drukte, maar wanneer dan de kinderen, kleinkinderen en verloofden allemaal tezamen weer eens een dag „thuis" waren dan is het toch dat men er met vreugde op terugkijkt en wij wensen toe dat deze. terugblik nog jaren mag voortduren. Het bruidspaar Teela-Scheppink en hun achterkleinkind. Op donderdag 30 mei mocht het echtpaar Teela- Scheppink aan de Dannenberg de dag herdenken dat het 50 jaar geleden in het huwelijk trad. Het beleefde deze dag met hun 4 kinderen, 19 kleinkinderen en 1 achterkleinkind. Gelukkig ge nieten beiden nog een redelijk goede gezondheid en spreken wij de wens uit dat zij samen nog me nig jaar van hun pensioen mogen genieten. Op 14 juni vierde het bruidspaar Kwintenberg- Deijk aan de Nijverdalseweg hun 50-jarig huwe lijksfeest, temidden van hun kinderen en klein kinderen. Nog monter en gezond namen zij in een rustig hoekje deel aan hun feest, want dit is een dag dat men zich laat verwennen en daar deden wij graag aan mee en kwamen naast onze gelukwen sen een fruitmand aanbieden. Wij hopen, dat voor de heer en mevrouw Kwin- tenberg nog menig jaar in goede gezondheid mag zijn weggelegd. 6

Het Anker | 1963 | | pagina 6