dag 6 Juni de diverse autobotsingen die onze ervaren chauf feurs op de renbaan veroorzaakten. Vliegenthousiasten gingen nog even met de „huis tram" naar het vliegveld Teuge, maar daar was niets te beleven en zo werd al spoedig het sein tot vertrek om de terugtocht te aanvaarden, ge- geven. En weer ging het langs mooie wegen, overkoe peld door een bladerdak van het nog frisse voor jaarsgroen naar Deventer, nogmaals de IJssel over richting Epse, naar Zutphen om door Lochem via Markelo weer huiswaarts te gaan, wat betekende naar het Parkgebouw, waar wij zoals altijd weer werden verwacht. Een feestelijk aangeklede zaal. Prachtige grote boeketten bloemen op het podium en op de tafels vazen met rododendrons, azalea mollis en de wel riekende mooie witte bloem van de tulpenboom. Hier deden wij ons tegoed aan consumpties, die de toch al goede stemming verhoogde, waarna een warm saucijzebroodje, koffie en een kadetje de avondboterham thuis overbodig maakte. En zo kwam aan dit feest ook weer een eind; auto's en autobussen stonden weer gereed om iedereen, die dit wenste zonder moeite thuis te brengen en zo was deze tocht nog wel een poosje het onderwerp van gesprek. |^Dit jaar behoefde niemand, die zich eerst opgaf, wegens ziekte thuis te blijven, wat op zichzelf erg verblijdend was. Dat de Directie weer de gehele tocht meemaakte met onze oudste gepensioneerden in hun auto, was als altijd weer een feit, dat de huiselijkheid aan het geheel gaf. Willen wij ook nog onze busleidsters en chauffeurs noemen, die met hun opgewekt gezicht en hun uitleg over alles wat wij onderweg tegenkwamen, zeker ook een belangrijk steentje bijdroegen om de feestvreugde te vergroten. De heer Poortman besloot de avond met een dank woord aan de Directie voor het gebodene, waarna iedereen welgemoed de tocht naar huis aanvaard de. Onze busleidsters verschalken een ijsje. Onze oudste deelnemers, samen 172 jaar oud. 5 Gelukkig konden wij buiten zijn.

Het Anker | 1963 | | pagina 5