Dankbetuigingen Gehuwd: 26-4-1963 B. van Dijk (Weverij) en H. Kerkdijk 3-5-1963 J. H. Schuurs (Spinnerij) en L. Westerhoff 3-5-1963 H. Lankamp (Spinnerij) en B. Pijffers 17-5-1963 H. Kippers (Naaierij) en G. J. Hazelhorst 17-5-1963 Js. Zwoferink (Sterkerij) en A. Netters 30-5-1963 J. E. Kosterbok (Naaierij) en W. J. Krol 28-6-1963 F. C. W. Gosewisch (Spoelerij) en J. v.d. Stouw Overleden: 1-5-1963 A. J. Lankamp (Gepensioneerde) 11-5-1963 H. J. Nieuwenhuis (Gepensioneerde) 4-6-1963 F. J. Temmink (Weverij) 9-6-1963 G. Bakker (Gepensioneerde) 11-6-1963 Wed. H. H. Ezeman-Bakker (Gepensio neerde) Zeer tot haar leedwezen heeft de Directie op 25 juni jl. bekend moeten maken, dat de heer B. Ligtenberg op medische gronden is afgekeurd voor de door hem uitgeoefende functie van personeelschef. Voor de cadeaus en de belangstelling, die wij moch ten ontvangen van de bazen en het personeel van Weverij Geurne bij de geboorte van onze zoon, zeg ik, ook mede namens mijn vrouw, langs deze weg hartelijk dank. J. Slots. Ter gelegenheid van ons 50-jarig dienst jubileum wer den wij door de Directie ontvangen. Voor de prettige ontvangst en voor het prachtige ca deau dat ons hierbij werd aangeboden, betuigen wij onze hartelijke dank. Ook de bazen en het personeel van onze afdelingen, hartelijk dank voor de cadeaus en betoonde belang stelling. M. ten Hove - Spinnerij G. Bakker - Naaierij G. Jansen - Plaatswerkers H. W. Goossen - Weverij J. W. Bruggink - Krasserij G. Baan - Krasserij J. Jansen - Krasserij G. W. Nijland - Krasserij. Hiermede betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan de Directie voor de prachtige fruitmand, die wij bij ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen en aan mejuffrouw Vink voor de belangstelling. T. Teela en echtgenote. Langs deze weg wil ik de Directie hartelijk dankzeg gen voor het fruit en mejuffrouw Vink voor het be zoek, dat ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis ontving. D. J. Bakker. Voor de fruitmand, die ik ontving van de bazen en het personeel van Spinnerij Boomkamp tijdens het mij overkomen ongeval, betuig ik mijn hartelijke dank. Mej. H. Boerman. Ondergetekende zegt, ook namens zijn vrouw, de Di rectie van Ter Horst Co. N.V. hartelijk dank voor het toekennen van het volle pensioen na zoveel jaren ziekte. A. Averesch. Hartelijk dank aan bazen en mede-arbeiders van Spoelerij Boomkamp voor de prachtige fruitmand die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. J. Geertsema. Mede namens mijn vrouw dank ik de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor het prettige afscheid, als mede voor het mij toegewezen pensioen. Mijn colle ga's in de Spoelerij en Weverij danken wij hartelijk voor de belangstelling en het cadeau. J. Wolterink. Hiermede zeggen wij de Directie hartelijk dank voor de prachtige fruitmand ons geschonken bij ons 50- jarig huwelijksfeest. Tevens zeggen wij mejuffrouw Vink dank voor het bezoek. J. ten Berge en echtgenote" Ondergetekende betuigt hiermede zijn hartelijke dank aan de Directie voor de prettige wijze waarop van hem is afscheid genomen en voor het wandbord dat hij mocht ontvangen. Verder ook mijn hartelijke dank aan het personeel van Weverij Bijvank II en de Ondernemingsraad voor de cadeaus en de betoonde belangstelling. M. Meijerink. Voor het fruit, dat ik tijdens mijn ziekte mocht ont vangen van de Directie en het personeel van Weverij Boomkamp en voor het bezoek, zeg ik langs deze weg hartelijk dank. E. J. Giesbers. Aan het personeel van de Kalanderij onze hartelijke dank voor de prachtige cadeaus, ontvangen ter gele genheid van onze 40-jarige echtvereniging. J. Rolleman en echtgenote. 20

Het Anker | 1963 | | pagina 20