Met pensioen Op 28 juni ging de heer M. Meijerink - poetser in Weverij Bijvank II - met pensioen. De heer Meijerink, die ook drager is van het gou den ,,Anker"-insigne voor 50-jarig dienstverband, was heus geen onbekende in ons bedrijf. Van oorsprong wever heeft hij de laatste tijd door zijn gezondheid hiertoe gedwongen, verschillende werkzaamheden in de Weverij Bijvank II moeten verrichten. Sedert de oprichting van de O.R. heeft hij hierin zitting gehad en ook op deze manier altijd ge tracht de belangen èn van de werkgever èn van werknemer, zo goed en zo eerlijk mogelijk te be hartigen. Door de Directie werd van de gepensioneerden persoonlijk afscheid genomen, waarvoor deze op het kantoor uitgenodigd waren. Door één der Directieleden werd hen hartelijk dank gebracht voor het werk dat ze voor het be drijf hebben verricht. Een persoonlijk Delftsblauw wandbord werd hen als herinnering aan deze tijd aangeboden waarop de datum van de indiensttreding en vertrek was ingebakken. Hierna bleef men nog enige tijd gezellig bijeen waarbij menige vroegere „heldenfeiten" onder hilariteit te berde werden gebracht. De heren J. Wolterink en A. Averesch. De heer M. Meijerink. Op de laatste dag van de maand mei gingen weer twee van onze werknemers het bedrijf verlaten wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Het waren de heren J. Wolterink en A. Averesch. De heer Wolterink is ruim 51 jaren in ons bedrijf werkzaam geweest en was in de Spoelerij en We verij, waar hij dagelijks moest zijn, bij iedereen bekend. Hij verzorgde n.l. het vervoer van de copsen van de Spoelerij naar de Weverij. De heer A. Averesch was vroeger wever. Hij is helaas echter sedert 1950 thuis wegens minder- validiteit. Wij hopen dat hij ondanks zijn minder goede gezondheid, nog jaren zal mogen genieten van zijn pensioen. 13

Het Anker | 1963 | | pagina 13