Onze nieuwe puzzel b. f. g- k. q- De vorst zal nog wel enige weken in de grond zitten en dus hebben onze puzzelaars naar wij hopen, nog tijd om even voor een puzzel te gaan zitten. U ziet hieronder een aantal zinnen, gesplitst in tweeën, waarbij echter de beide delen niet bij elkaar passen. De bedoeling is de stukken die bij elkaar horen, op te zoeken en de oplossing aan te geven door het nummer te vermelden met daarachter de be treffende letter. Dus b.v. 14 W, als u tenminste denkt dat Sjoukje dat boek geschreven heeft. 1. Rembrandt van Rhijn a. ontdekte Amerika 2. Fidel Castro voetbalt m Feijenoord 3. Kroetsjef c. was de stichter van het Leger des Heils 4. Beethoven d. was generaal in de Boerenoorlog 5. Minister Luns e. is president van Frankrijk 6. Ina Boudier-Bakker is wereldkampioene kunstrijden 7. Anton Geesink was een Vlaams dichter 8. Eisenhower h. is een Duitse Kanselier 9. Albert Plesman i. maakte de tocht naar Chatham 10. Columbus j- was een beroemd tenor 11. Spinoza is een bekend baarddrager 12. Henk v.d. Grift 1. ontdekte Nieuw-Zeeland 13. Anne de Vries m. was een Nederlandse wijsgeer- 14. Sjoukje Dijkstra n. is veel op reis in het buitenland 15. De Genestet 0. was grondlegger van de K.L.M. 16. Enrico Caruso P- was een Amerikaans Generaal 17. Abel Tasman schreef ,,De Klop op de Deur" 18. Coen Moulijn 1". veroverde de zilvervloot 19. Charles de Gaulle s. is dol op zijn schommelstoel 20. Piet Hein t. was dommee-dichter 21. Christiaan de Wet u. componeerde o.a. de „Pastorale" 22. Konrad Adenauer v. is wereldkampioen Judo 23. Michiel Adriaanszn. de Ruyter w. schreef het boek „Bartje" 24. Guido Gazelle X. was wereldkampioen op de schaats 25. William Booth ij- woont in de Heilstaat 26. Kennedy z. schilderde De Nachtwacht. Inzendingen aan de Puzzelredactie.

Het Anker | 1963 | | pagina 19