Oplossing kerstpuzzel Kankerbestrijding De puzzel uit ons kerstnummer heeft onze puzzelaars toch nog wel enkele moeilijkheden opgebracht. Er werden slechts 17 inzendingen ontvangen waarvan 9 goede. De juiste oplossing luidde: 22. Rotterdam 1. Haarlem 23. Dordrecht 2. St. Bavo 24. Alphen a/d Rijn 3. Alkmaar 25. Avifauna 4. Kaasmarkt 26. Leiden 5. Den Helder 27. Katwijk aan Zee 6. Enkhuizen 28. Scheveningen 7. Drommedaris 29. Middelburg 8. Hoorn 30. Walcheren 9. J. P. Zn. Coen 31. Veere 10. Maastricht 32. Bergen op Zoom 11. St. Servaas 33. Breda 12. Maas 34. 's-Hertogenbosch 13. Valkenburg 35. Nijmegen 14. Vaals 36. Gelderland 15. Eelde 37. Waal 16. Groningen 38. Arnhem 17. Martinitoren 39. IJssel 18. Delfzijl 40. Zutphen 19. Ypenburg 41. Lochem 20. Delft 42. Markelo 21. Prinsenhof 43. Rijssen. Het is ons gebleken dat verscheidene inzenders van het vogelpark wel de naam wisten maar niet de spel ling hiervan. We troffen aan Affi-Fauna, Affia Founa, Avivona, Avyfauna, Aphifauna en Afifauna. Billijkheidshalve hebben we al deze benamingen goedgekeurd. Voor de St. Servaaskerk hadden 2 inzenders de St. Pieter opgegeven, maar de enigste ons bekende kerk van die naam ligt nog iets zuidelijker dan Maastricht, namelijk in Rome. Ook het Prinsenhof in Delft leverde verrassingen op, niet alleen zagen we genoemd Huis en Stadhuis maar ook de Dillenburg. Op de Dillenburg is Prins Willem niet vermoord doch geboren en dit kasteel ligt of lag aan de Dill in Wies- baden, in Duitsland dus. Een van onze jongedames had voor no. 34 niet het voor de hand-liggende 's-Hertogenbosch doch het plaatsje Wouw, (6000 inwoners) dat ligt tussen Roo sendaal en Breda, wat niet klopt met de routebeschrij ving, want 34 kwam na Breda. Wel is er in Wouw een oude kerk uit de 15e eeuw nl. de St. Lambertus- kerk, doch dit kan men toch moeilijk een Kathedraal noemen. Een aardige inzending ontvingen wij van onze ge pensioneerde heer J. H. Geerling, die nog enkele bij zonderheden aan de routebeschrijving wist toe te voegen en adviseerde in Markelo even aan te gaan bij Hargeerds. Nu dat hopen we dan bij een volgen de puzzelrit eens te doen, want u hebt ons nieuwsgie rig gemaakt! Om de prijzen moest geloot worden en hierbij kwa men de volgende winnaars naar voren: 1. H. Beldman, loonnr. 3801, Spinnerij Boomkamp 2. G. Kreijkes (Gep.), de Steege 16, Rijssen 3. Mej. M. Schinkel, Kantoor 4. A. H. Vos, Piet Heinstraat 27, Rijssen 5. W. Harbers, Piet Heinstraat, Rijssen. De prijzen kan men afhalen op de Afdeling Perso neelszaken. Naar aanleiding van de jaarlijkse bijdrage van onze werknemers aan de Nederlandse Vereniging tot Steun aan het Koningin Wilhelmina Fonds, ontvingen wij onderstaand schrijven. Aan het Personeel van Ter Horst Co. N.V, Boomkamp 31, Rijssen Geachte Dames en Heren, Wij ontvingen uw schrijven van 7 december jl. en van de Postgirodienst een advies van bijschrijving van 557,50. U kunt ervan verzekerd zijn, dat wij uw voortdu rende belangrijke steun in hoge mate waarderen. Jaarlijks zijn grote bedragen nodig voor het fun damenteel en klinisch onderzoek, terwijl ook gro te bedragen voor de behandeling worden uitge geven. Mede door uw steun is het mogelijk te trachten het probleem van het voorkomen en genezen van kanker tot een oplossing te brengen en tevens veel leed te verzachten. Met vriendelijke groeten verblijven wij, hoogachtend, Nederlandse Vereniging tot steun aan het KONINGIN WILHELMINA FONDS voor de kankerbestrijding, w.g. W. F. Ridder van Rappard, Directeur. 18

Het Anker | 1963 | | pagina 18