Dankbetuigingen Voor de cadeaus en de blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen van de bazen en het perso neel van Weverij Geurne bij de geboorte van onze zoon, zeg ik ook mede namens mijn vrouw, langs de ze weg hartelijk dank. M. Averesch. Voor de prachtige vleesschotel die wij bij de geboor te van onze baby mochten ontvangen van de mede- arbeiders(sters) van Spinnerij Beek, willen wij langs deze weg nog hartelijk dankzeggen. H. M. Rensen en echtgenote. Mede namens mijn vrouw, hartelijk dank aan bazen en personeel van de Krasserij voor de prachtige ca deaus die wij bij de geboorte van' ons zoontje ont vingen. G. Smit. Langs deze weg zeggen wij de Directie en Mej. Vink hartelijk dank voor de prachtige fruitmand en de be langstelling, bij ons SO-jarig huwelijk ontvangen. J. Harbers en echtgenote. Het is ons een behoefte Directie en overig per soneel van de N.V. Ter Horst en Co. onze op rechte dank te betuigen voor de vele blijken van deelneming, die wij ondervonden bij het plotseling verscheiden van onze man en vader. De vele welgemeende woorden, alsook de rui me financiële hulp, hebben ons bijzonder goed gedaan. Wij zijn u allen zéér erkentelijk. A. Ligtenberg-Schuitert en kinderen. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie en alle personeelsleden voor de financiële steun die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn man. Wed. J. Voortman-Assink. Voor de financiële steun die ik mocht ontvan gen na het zo plotseling overlijden van mijn man, wil ik gaarne langs deze weg dank bren gen aan de Directie en werknemers(sters). Wed. G. Willems-v.d. Willige. Voor de hartelijke ontvangst en het cadeau, ontvan gen ter gelegenheid van mijn 40-jarig dienst jubileum en decoratie, wil ik de Directie hartelijk dankzeggen. Verder dank ik ook het personeel van Weverij Geur ne voor de prachtige bloemen die ik van hen mocht ontvangen. G. Lankamp. Ondergetekenden zeggen de Directie, ook mede na mens hun echtgenotes, langs deze weg hartelijk dank voor het prachtige cadeau dat ze mochten ontvangen ter gelegenheid van hun 50-jarig dienstjubileum en de waarderende woorden hierbij tot hen gericht. Ook het personeel van onze afdelingen zeggen wij van harte dank voor de cadeautjes en de belangstel ling die wij op deze dag mochten ontvangen. G. J. Pas - Weverij M. Meijerink - Weverij G. H. Rozendom - Weverij J. Harmsen - Weverij J. Nieuwenhuis - Pakkerij F. v.d. Noort - Weverij J. Ligtenberg - Weverij H. Timmerman - Weverij. Langs deze weg zeggen wij de Directie van Ter Horst Co. N.V. en de muziekvereniging „Wilhelmina" hartelijk dank voor de prachtige fruitbak en bloemen mand, ontvangen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijksfeest. J. A. Dommerholt E. Dommerholt-Vlogtman Voor de diverse attenties en de blijken van belang stelling die wij tijdens onze ziekte mochten ontvan gen, willen wij de Directie, bazen en personeel van onze afdelingen en Mej. Vink, via het „Anker" onze hartelijke dank betuigen. W. Nieuwenhuis - Spoelerij Boomkamp J. Wolterink - Weverij D. Nijzink - Weverij M. Voortman - Weverij Bijvank Th. Meulman G. J. Zandvoort Kreijkes H. Altink - Krasserij Boomkamp J. Nijkamp - Weverij Boomkamp G. J. Baan - Kalanderij G. Ligtenberg - Kalanderij G. Plas - Kalanderij H. Immink - Kalanderij W. J. Kiekens - Spinnerij Boomkamp A. J. Nijland - Spoelerij Boomkamp W. ter Keurst - Kalanderij. 13

Het Anker | 1963 | | pagina 13