Met penstoen Gedecoreerden Eind december ging de heer G. J. Harbers (diversen Weverij) met pen sioen. Tegelijkertijd werd ook gepensio neerd Mej. Nieuwenhuis (spinster), die reeds 2 jaren thuis was in ver band met een haar overkomen onge val. De heer G. J. Jansen (nachtwaker) ging eind januari met pensioen. De heer G. J. Harbers heeft een diensttijd van 40 jaren en is eerst als wever werkzaam geweest. De laatste paar jaar is hij ingescha keld voor diverse werkzaamheden in de Weverij. Hij heeft zijn werk altijd tot tevre denheid van zijn chefs en collega's gedaan. Mej. Nieuwenhuis heeft bijna 50 ja ren haar beste krachten gegeven aan het bedrijf. Zij was vroeger hoofd-shaftster, waar na ze bij de modernisering, waardoor dit werk kwam te vervallen, weer als spinster is werkzaam geweest. Zij heeft dit werk altijd met de groot ste ijver en plichtsbetrachting gedaan. De laatste 2 jaren was zij echter thuis i.v.m. een gebroken been. Gelukkig gaat het lopen momenteel weer be ter en wij wensen haar een spoedig algeheel herstel toe. De heer G. J. Jansen was als nacht waker aan ons bedrijf verbonden. Hij had een diensttijd van ruim 52 jaren. Zijn werk staat niet zo in de publici teit, omdat hij dit altijd 's nachts ver richt, maar daarom is het niet minder belangrijk. De heer Jansen heeft zijn werk altijd met plezier gedaan, terwijl ook zijn chefs ten volle over hem tevreden zijn. De gepensioneerden werden op het kantoor door de Directie ontvangen. De heer A. H. ter Horst, die namens de Directie het woord voerde, bracht hen dank voor het werk dat ze al de jaren die ze bij Ter Horst Go. N.V. hebben gewerkt, ver richt hebben. Van deze kant uit bekeken spijt het ons, aldus spreker, dat u het bedrijf gaat verlaten, maar aan de andere kant verheugt het ons met u dat u deze dag mag beleven in goede gezond heid en van de welverdiende rust moogt genieten. Het wandbord dat hen als herinnering aan hun diensttijd werd aangeboden, viel zeer in de smaak. Men liet zich de koffie goed smaken waarbij verschillende aar dige voorvallen uit het verleden werden gememoreerd. Met wederzijds de beste wensen voor de toekomst werd af scheid genomen. Mej. G. Lensink herdacht op de vierde december de dag dat ze 40 jaar geleden in dienst trad van Ter Horst Co. N.V. Zij is werkzaam in de Kalande- rij als stopster waar zij met gro te toewijding en tot volle tevre denheid van haar chefs haar werk verricht. Hiervan werd ook door burge meester Landweer gewag ge maakt toen ze op de dag van haar jubileum op het kantoor ontvangen werd. Spreker deelde haar mede, dat haar wegens haar 40-jarige trouwe dienst een Koninklijke Onderscheiding werd toegekend. Nadat haar door de burgemeester de medaille in brons was opgespeld, werd zij ook door de Directie hiermede van harte gefeliciteerd, met de wens, dat zij deze onderscheiding nog vele jaren in goede gezondheid zal mogen dragen. De heer Jordaan, die namens de Directie het woord voerde, dankte haar voor het vele werk dat ze gedurende de afgelopen 40 jaar voor het bedrijf heeft gedaan. Als erkenning werd haar hierbij een enveloppe met inhoud aangeboden. 11

Het Anker | 1963 | | pagina 11