Jubilea s Onderstaande werknemers vierden in de maand januari hun 50-jarig jubileum. 11-1-1963 G. J. Pas - Weverij - wever. J. Harmsen - Weverij - wever. 13-1-1963 M. Meijerink - Weverij - poetser. J. Nieuwenhuis - Pakkerij - perser. G. H. Fiozendom - Weverij - wever. 16-1-1963 J. Ligtenberg - Weverij - poetser. F. J. v.d. Noort - Weverij - hoofdbaas 20-1-1963 H. Timmerman - Weverij - wever. Behalve de heer Nieuwenhuis, die in de Pakkerij werkzaam is, zijn alle jubilarissen momenteel nog werkzaam in de Weverij. Zij werden op de dag van hun jubileum met de respectievelijke echtgenotes door de Directie op het kantoor ontvangen. Hier werden ze van harte gefeliciteerd met hun jubileum en bij monde van één der directeuren werd hun op hartelijke wijze dank gebracht voor het vele werk dat ze gedurende een periode van 50 jaren voor het bedrijf hebben gedaan. Als waardering hiervoor werd hun een gouden horloge met inscriptie aangeboden, met de wens dat ze dit aandenken nog vele jaren in goede ge zondheid zullen mogen dragen. De dames ontvingen een boeket bloemen omdat zij ook ten nauwste bij dit jubileum betrokken zijn. Na afloop van het officiële gedeelte bleef men nog geruime tijd gezellig bijeen en werden verschil lende voorvallen van vroeger opgehaald. Allen verklaarden steeds met plezier hun werk te hebben verricht en konden zich niet voorstellen dat het nu al 50 jaar geleden is dat men voor het eerst zijn werk in de fabriek begon. Nadat de jubilarissen de Directie dank gebracht hadden voor het prachtige cadeau en de hartelijke ontvangst, werd afscheid genomen, waarna men deze dag verder in huiselijke kring vierde. 10

Het Anker | 1963 | | pagina 10