Ondernemingsraadvergadering, gehouden op woensdag 11 Juli 1968 's morgens ÏO.OO uur in de grote vergaderzaal van het kantoor Aanwezig: de heren H. Jordaan, A. H. W. Thomassen, G. J. van Putten, J. Harbers, E. Dommerholt, J. H. Seppenwoolde, A. Borkent, J. Spenkelink, J. H. Nij- land, G. J. J. Beunk, J. Bruins, M. Meijerink, J. Waan- ders, G. Kippers, G. Wessels, A. J. Seppenwoolde, W. Harbers, G. Weijers, V. K. Pavlicek en B. Ligten- berg. De voorzitter heet allen welkom en opent hiermede de vergadering. Behoudens een kleine correctie worden de notulen van de vergadering d.d. 21 maart 1962 goedgekeurd. Verder worden de notulen van 18 mei 1962 ongewij zigd vastgesteld. Antiooorden op vragen gesteld in de vorige vergade ringen. Vervolgens worden de vragen beantwoord die in de vorige vergadering gesteld werden. Verwarming Weverij Boomkamp en de verwarming in het geheel. Dit heeft de aandacht van de technische bedrijfslei ding die, wanneer zij tijdig gewaarschuwd wordt, ook tijdig maatregelen zal treffen. Hierover wordt nog eens de opmerking gemaakt dat men bij koud weer soms geen verwarming heeft, terwijl het voorkomt dat bij warm weer stoom op de leidingen wordt gedaan. In het laatste geval heeft men bij het werken last van de hitte. De voorzitter zegt dat dit nog eens doorgegeven zal worden. Stofafzuigirig Beek Men is hiermee bezig. Er zijn diverse mogelijkheden waarmee men dit pro bleem zou kunnen oplossen. Gezocht wordt naar de meest verantwoordelijke wijze waarop dit kan gebeu ren. Badkrukjes van het Badhuis Deze zijn besteld en inmiddels in gebruik genomen. Enkele leden merken op dat deze krukjes goed be vallen. Stof bij de Schweiter-copsmachines in Beek Men heeft met 2 machines reeds proeven genomen en hierbij een belangrijke verbetering bereikt. Men is hiermée echter nog bezig. Stofafblazer voor Batchingkamer Bijvank. Een aparte luchtleiding voor deze afdeling kan niet i.v.m. de beschikbare compressie. Men zal onderzoe ken of men eventueel nog andere blaastijden kan in-i stellen. Verkorte werkweek 3 ploegen Bij een gehouden enquête bleek dat 2 ploegen de voorkeur gaven om zaterdagsmiddags in de vroege ploeg te werken tot 's middags 2 uur en 1 ploeg tot 12 uur. Aldus werd deze wertktijd vastgesteld. Lagere belasting van de spinners bij lichtere soorten garens Dit zal nog nader behandeld worden, momenteel loopt bedoeld garen (7 lbs. Tas) nog maar op enkele machines. Op de overige machines wordt 8 lbs. verwerkt waar van de belasting voldoende is. Garenbreuken Het is niet zo dat 's avonds bij veel garenbreuken, gewacht moet worden op een regeling van het kan toor. In deze gevallen kan de baas e.e.a. regelen. Verdere mededelingen a Deuren in kleedkamer Bijvank II. Deze deur is inmiddels verplaatst en het lokaal is in gebruik genomen. W.C.'s in de Pakkerij en Bijvank II Deze zijn thans ook gereed gekomen. Vakantierooster 1962/1963. Betreffende de mogelijkheid tot inhalen van het ver let in de Kerstweek 1962 wordt gevraagd of het mo gelijk is de A ploeg iets meer te laten uitwerken om dat deze ploeg t.o.v. de B-ploeg zeer ongunstig uit komt. Voorgesteld wordt de A-ploeg in de betreffende weken om 13.15 uur te laten beginnen in plaats van 13.30 uur. 24

Het Anker | 1962 | | pagina 26