kijk het naf N S I O E VEILIG werk mek GEREEDSCHAP] De heer v.d. Noort verzorgde het binnenvervoer in de Kalanderij, zodat hij daar een goede bekende is. Ook hij heeft 50 jaren zijn beste krachten aan het bedrijf gegeven. Ook de heer G. J. Smit is geen orj^kende. Hij was portier in on ze ^roriek Boomkamp. Dit werk heeft hij altijd plichts getrouw gedaan. De heer Smit was reeds geduren de bijna een jaar thuis wegens ziekte. De heer B. J. Nieuwenhuis was werkzaam in de Kalanderij bij de kalander. Ook is hij enige jaren als plaatswerker werkzaam ge weest, maar in de Kalanderij heeft hij zijn sporen verdiend. Zijn werk deed hij tot volle te vredenheid van chefs en collega's. De directie ontving de a.s. ge pensioneerden op het kantoor op de dag van hun pensionering. Voor de wijze waarop ze altijd hun werk hebben gedaan voor het bedrijf, werd hun hartelijk dank gebracht. Zonder uitzondering heeft elk zijn werk gedaan op een manier waarover men zeer tevreden kan zijn. Men zei te hopen, dat allen, ook zij die reeds thuis waren wegens ziekte of minder-validiteit, nog lange tijd van hun pensioen zul len mogen genieten. De gepensioneerden ontvingert een handbeschilderd wandbord als herinnering aan hun „Ter Horst-tijd". In het gesprek, dat onder het ge not van een kopje koffie volgde, kwam duidelijk naar voren, dat ze allen altijd met plezier naar de fabriek gingen, zodat men ook van deze kant met dankbaarheid op zijn loopbaan terugziet en zeer blij is dat men de pensioendatum heeft bereikt. Met wederzijds de beste wensen voor de toekomst werd afscheid genomen. Denk vooral niet te licht vaardig over ondeugdelijk gereedschap. Kijk het ge rust nacontroleer het vóór u het gebruikt. Veilig gereedschap kan uw leven sparen. Kijk eens op de VIERDE BEDRIJFSVEILIGHEIDS- BEURS (in april, Amster dam) naar deugdelijk ge reedschap. Verzamelaars vóór In de twee voorgaande „Ankers" plaatsten wij een oproep tot alle verzamelaars onder het personeel van Ter Horst Co. N.V., om hun verzameling ten toon te stellen. Tot onze spijt kan deze ten toonstelling niet doorgaan bij gebrek aan voldoende deelnemers. Wij ontvingen zeven opgaven. Het loont dus niet de moeite en de kosten hierop verder door te gaan. Onze dank aan degenen, die zich opgaven. 19

Het Anker | 1962 | | pagina 21