BRuiöspaaR MET P E Op donderdag 11 oktober l.l. herdachten de heer en mevrouw Kreykes-Kappert een gebeurtenis die 60 jaar geleden plaats vond. Zij vierden n.l. hun 60-jarig huwelijksfeest, een diamanten feest dus, een mensenleven op zichzelf. En wij zouden jokken wanneer we zouden zeg gen: „Je kunt het ze wel aanzien", want het te gendeel is waar. Wel is het jammer dat het gehoor van de heer Kreykes minder wordt, maar ja, dat is nog geen reden tot verontrusting, wanneer men verder ge zond is. Wij willen dan ook de wens uitspreken dat zij beiden nog menig jaar voor elkaar gespaard mo gen blijven. Op 28 september jl. verlieten de heren H. Kappert, J. Waggeveld en J. H. Nijkamp ons bedrijf' we gens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd. Op 31 oktober waren dit de heren G. J. Bakker, H. v.d. Noort en G. J. Smit en op 30 novemb^cle heer B. J. Nieuwenhuis. De heer H. Kappert is 49 jaren in ons bedrijf werkzaam geweest. Hij is altijd wever geweest, zodat hij de knepen van dit vak goed kent. Op de dag van zijn pensio nering was de heer Kappert reeds enige weken thuis wegens ziekte, maar gelukkig kon hij wel op het kantoor komen om officieel af scheid te nemen. De heer J. Waggeveld is evenals de heer Kappert in de Weverij werkzaam geweest. De laatste ja ren werkte hij op de linoleum-ge- touwen. Ook de heer Waggeveld was een wever die zijn vak goed verstond. De heer J. H. Nijkamp was keur der in de Kalanderij. De laatste jaren werkte hil^Stet meer wegens minder-validiteit. Gelukkig is hij „lopend patient", zodat hij niet altijd thuis behoeft te zitten. De heer G. J. Bakker was getouw steller in de Weverij. Dit werk heeft hij de laatste tien tallen jaren gedaan nadat hij eerst als wever werkzaam was. De heer Bakker was 51 jaren aan ons bedrijf verbonden, waarin hij altijd zijn werk tot volle tevreden heid van zijn superieuren heeft verricht. 18

Het Anker | 1962 | | pagina 20