50-Jarig jubileum Op de 19e september vierde de heer A. J. Nijland zijn 50-jarig dienstjubileum. 25-Jarig Jubileum Gedecoreerden 17 ^et aan jubilea was deze maanden, in vergelijking met an dere maanden van het jaar, zeer klein. De hieronder genoemde jubilea werden in de maanden sep tember, oktober en november gevierd. De heer Nijland is in ons bedrijf werkzaam ge weest als nachtwaker. Dit werk heeft hij tot grote tevredenheid van zijn superieuren verricht. Doordat zijn werkzaamheden 's nachts gedaan i moesten worden, had hij veel vrije tijd en omdat hij een groot natuurliefhebber is, werd deze tijd ook goed besteed. De heer A. H. ter Horst bedankte de heer Nijland namens de directie, voor het vele werk dat hij voor het bedrijf heeft gedaan. Spreker bood hem hierbij als waardering een gou den horloge aan. Ook mevrouw Nijland werd in deze dank betrokken en ontving een boeket bloe men. De heer Nijland bedankte de directie hartelijk voor de cadeaus en voor de hartelijke woorden tot hem gericht, waarna men nog enige tijd ge zellig bijeen bleef. 10- 9-'62: J. H. Poortman - Weverij 25-10-'62: Mej. H. Bruins - Spinnerij De heer Poortman, die baas is in de Weverij Geurne en mejuffrouw Bruins, die als spinster werkzaam is, vierden hun 25-jarig jubileum. .Zij werden door de directie ontvangen en van 'harte gelukgewenst met hun jubileum. Voor het werk, dat ze in de afgelopen 25 jaar voor het bedrijf hebben gedaan, werd hen hartelijk dank gebracht. Beiden hebben hun werk hier tot volle tevreden heid verricht. Als dank hiervoor werd hen een enveloppe met inhoud aangeboden, waarna men nog even bijeen bleef. Bij het afscheid werd de hoop uitgesproken, dat ze allebei ook hun 40-jarig jubileum zullen mogen vieren. 23-10-'62: J. van Brussel - Weverij 17-ll-'62: G. Lankamp - Weverij De gedecoreerden werden op de dag van hun ju bileum samen met hun echtgenotes, door de di rectie ontvangen op het kantoor. De jubilarissen werden met hun 40-jarig jubileum hartelijk gelukgewenst en namens de directie werd hen met hartelijke woorden dank gebracht voor het werk dat zij gedurende 40 jaren voor Ter Horst Co. N.V. hebben verricht. Hierbij was ook aanwezig de waarnemend bur gemeester, die hen in een korte toespraak mede deelde, dat de jubilarissen ter gelegenheid van hun 40-jarig dienstjubileum een Koninklijke On derscheiding werd toegekend en hen vervolgens deze eretekenen opspeldde. J. v. Brussel. G. Lankamp. Ook de dames werden in de huldiging betrokken. Men zei te hopen dat de jubilarissen nog lange tijd met genoegen op deze dag zullen mogen te rugzien. Namens de directie werd hen een enveloppe met inhoud aangeboden. Na een prettig gesprek waarin men nog een en ander uit de afgelopen 40 jaar de revue liet pas seren, werd door de jubilarissen afscheid geno men om deze dag verder in huiselijke kring te vieren.

Het Anker | 1962 | | pagina 19