Afscheid mejuffrouw J. ES. van der Gaast Mej. J. E. van der Gaast trad op 1 juli 1953 in dienst als directrice van de Huishoudschool. Wegens huwelijk heeft ze deze betrekking opge zegd en per 15 november jl. de dienst bij Ter Horst Co. N.V. verlaten. Wij menen niet te mogen nalaten over de periode die hiertussen ligt iets in ons „Anker" te schrij- Toen zij in juli 1953 haar taak in de Huishoud school begon, was dit voor haar niet gemakkelijk, omdat zij hier alles opnieuw moest inrichten. De lessen aan de Huishoudschool had men immers indertijd moeten stopzetten i.v.m. het bombarde ren van het „grote kantoor" aan de Wierdense- straat, waardoor de huishoudschool als kantoor in gebruik werd genomen. Mevrouw Jordaan komt gelukwensen. Een deputatie van het gemeentehuis. Huwelijk mejuffrouw J. E. van der Gaast Ut' cadeaus Op donderdag 15 november jl. trad de directrice van onze Huishoudschool in het huwelijk met de heer J. Müller, Gemeente-ontvanger van Rijssen. Zoals gebruikelijk hoort dit een onvergetelijke dag te zijn en dat is deze donderdag dan ook geworden. Een dag met verrassingen, want dat er veel bezoek op de receptie zou komen was te voorzien ook door het bruidspaar maar over de 250 geregistreerde gasten, dat was veel meer dan men had kunnen denken, 't Ging er dan ook allemaal gezellig toe daar „bie Meneer" temidden van een zee van bloemen liefst 70 stuks Menige heilwens is uitgebracht en wij willen de onze er nog aan toevoegen, dat er voor de heer en me vrouw Müller heel veel gelukkige jaren mogen zijn weggelegd. 14

Het Anker | 1962 | | pagina 16