Ontspanningsavonden voor onze jeugdige werknemers en werkneemsters p donderdag 29 november jl. mochten wij een groot aantal jon gelui begroeten op de eerste ontspan ningsavond van dit seizoen. Het enthousiasme was heel groot, hetwelk wel bleek uit het feit, dat de jongens reeds ver voor het aanvangs- uur, half acht, naar het Parkgebouw waren gekomen om te kunnen begin nen aan het tafeltennissen, biljarten of schieten. Het viel ons op dat in tegenstelling tot het begin van het vorige seizoen de liefhebberij voor het tafeltennissen aanzienlijk was toegenomen. Ook de vaardigheid van vele spelers was heel wat groter dan vorig jaar. De instructies van de heer H. Vlogt- man hebben kennelijk hier hun uit werking niet gemist. Ook bij het biljarten, dat dit jaar on der kundige leiding van de heer J. Mensink staat, en de schietsport on der leiding van de heer Poortman, was de belangstelling flink te noe men, getuige de foto's die wij hierbij afdrukken. Degenen, die het nog niet mochten weten (waar blijven de dames?): elke donderdagavond verwachten wij u om half acht in het Parkgebouw. Veel plezier gewenst! Op een nader te bepalen avond in januari zal de heer G. j. van Putten een lezing met dia's houden voor ons personeel. Onderwerp: ,,Het vogelleven". Op de aanplakborden zal deze avond tijdig worden bekend gemaakt. Evenals vorig jaar zullen er in het Parkgebouw drie dansavon den worden gehouden en wel op 22 en 29 januari en 5 februari a.s., welke avonden toegankelijk zullen zijn voor personeelsleden met 1 introducé op vertoon van T.O.V.A.-kaart. Door deze drie avonden zijn al len, die in ploegen werken, ook in de gelegenheid om een keer gezellig te dansen op het ritme van de Evening-Stars uit Almelo. Aanvang van deze avonden om 19.30 uur. Onze jeugdige schutters. Even de punten tellen. De bal ligt goed. 13

Het Anker | 1962 | | pagina 15