gehouden op vjoensdag 21 maart 1962 des morgens 10.30 uur in de grote vergaderzaal van het kantoor. Aanwezig' de heren: H. Joraaan, A. H. W. Thomassen, G. J. van Putten, E. Dommer- holt, J. H. Seppenwoc-lde, A. Borkent, J. Spenkelink, J. H. Nijland, G. J. J. Beunk, J. Bruins, J. Waanders, M. Meijerink, G. Kippers, G. Wessels, G. Weijers, W. Har- bers en V. K. Pavlieek. De heren J. Harbers en A. J. Seppenwoolde waren wegens ziekte verhinderd de ver gadering bij te wonen. De Voorzitter, de heer H. Jordaan, opent deze vergadering en heet allen welkom. In het bijzonder heet spreker welkom de heren A. Borkent, J. Spenkelink, G. J. J. Beunk en W. Harbers, die thans zitting- hebben in de Ondernemingsraad en voor het eerst de vergadering bijwonen. Spreker hoopt dat de samenwerking evenals met de voorgangers prettig zal zijn. De Voorzitter feliciteert daarna de heer Nijland met zijn 25-jarig huwelijksfeest en bedankt hem voor de tractatie. 2a. Notulen vergadering d.d. 6.12.1961 De heer Waanders zegt dat op blad nr. 6 opgenomen is, dat door hem gezegd zou zijn dat men altijd rekening moet houden met andere afdelingen en het groepsbelang- voor ogen moet houden. Spreker zegt dat door hem gesproken is over het algemeen belang. De Voorzitter zegt dat dit zo gewijzigd zal worden. Verder worden deze notulen onder dank aan de secretaris goedgekeurd. De heer Pavlieek beantwoordt vervolgens de vragen die in de vorige vergadering werden gesteld. 1. Vraag van de heer Meijerink betreffen de het dikwijls te laat arriveren van de bussen uit Vriezenveen en omgeving. Dit is met de portier en de heer Ham- mink van het personeelsvervoer te Al melo opgenomen en de laatste tijd gaaG het goed. De heer Borkent bevestigt d« en zegt dat de bussen de laatste tijd nieo meer te laat zijn. 2. Vraag van de heer Meijerink betreffen de het was- en kleedlokaal voor Weverij Bijvank II. Dit lokaal is wel klaar, maar is niet goed. Dit moet nog veranderd worden. Dit zal zo spoedig mogelijk ge beuren. Eerst was er geen behoefte aan deze ruimte en werd deze voor andere doel einden gebruikt. Nu is er echter wel behoefte aan, maar onderhand werden er getouwen vóór de deuren geplaatst. Men zal echter trachten zo spoedig mo gelijk hierin verandering te brengen, zo dat dit lokaal in gebruik kan worden genomen. 3. Vraag van de heer Wessels betreffende losplaats voor de auto die op Holten rijdt. Dit punt wordt van alle kanten beke ken, maar men heeft hiervoor nog geen oplossing. Is dus nog in behandeling. De heer Meijerink vraagt of de auto niet gelost kan worden onder de ovesj dekte losplaats bij de Pakkerij. De Voorzitter antwoordt dat de auto als hij volgeladen is, hier niet onder kan komen. De heer Wessels merkt op dat indertijd met de verbouwing in Weverij Boom kamp wel rekening is gehouden met deze losplaats. De Voorzitter zegt, dat de ruimte die hiervoor vrij gehouden is, nodig' is voor de bomen. Men heeft dit toen niet groot genoeg gepland. De heer Wessels zegt dat de enige mo gelijkheid is dat de slijpmachine ergens anders wordt geplaatst en dat de deur bij de mangel verplaatst wordt. 6

Het Anker | 1962 | | pagina 6