Hoogtijdagen bij onze gepensioneerden Dankbetuigingen Op 6 juli het echtpaar Nijkamp-ter Welle, Wilhelminastraat 13, 55 jaar getrouwd. Op 27 juli het echtpaar Drenth-Dontje, A. H. ter Horstlaan, eveneens 55 jaar getrouwd. Op 24 augustus het echtpaar Ter Keurs- Nijland, Bouwstraat 19, 55 jaar getrouwd en op 31 augustus het echtpaar Nijzink- Kreijkes, J. ter Horststraat 6, 50 jaar ge trouwd. Het is de wens van alle bovengenoemden om de Directie van harte te bedanken voor hun medeleven op deze bijzondere dagen. Het echtpaar Nijkampter Welle Er waren verschillende gouden huwelijken in deze tijd, die allen in stilte of alléén met de kinderen werden gevierd, zodat wij ook niet in 't bezit zijn van alle foto's. Natuurlijk werd op de dag zelf bij alle bruidsparen een grote fruitmand gebracht, waardoor ons a,ltijd weer de vraag wordt gesteld: „Hoe weet U dat toch allemaal"? Dat zijn zo onze geheimen en we vinden het altijd mede een feest om te komen ge lukwensen, want 50 jaar getrouwd zijn is toch wel een bijzondere gebeurtenis en 55 jaar een zeer bijzondere. Zo hadden we in deze tijd de volgende bruidsparen Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor de ontvangst »p het kantoor en het prachtige wandbord at mij ter gelegenheid van mijn pensio nering werd aangeboden. Verder dank ik ook het personeel van de Weverij voor de diverse blijken van belang stelling. A. J. LANDEWEERD. Hierdoor zeggen wij de Directie van Ter Horst Co. N.V. hartelijk dank voor de prachtige fruitmand, die wij ontvingen bij gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest op 31 augustus j.l., alsmede Mej. Vink, voor de hartelijke woorden bij de gelegen heid tot ons gericht. B. NIJSINK en echtgenote. Ter gelegenheid van de geboorte van onze dochter ontvingen wij van de gezamenlijke bazen, alsmede van het personeel van de Kalanderij een „krentenwegge". Hiervoor wil ik allen, mede namens mijn vrouw, hartelijk dank zeggen. W. PIJFFERS, Kalanderij. Hiermede zeggen wij, ook mede namens onze echtgenotes, dank aan de Directie voor de hartelijke ontvangst op kantoor en het cadeau dat ons hierbij werd aange boden, ter gelegenheid van ons 40-jarig dienst jubileum en decoratie. Ook het personeel van onze afdelingen zeg gen wij hartelijk dank voor de attenties en betoonde belangstelling. JOH. AVERESCH, Weverij F. KOSTER, Portier M. GOOSSEN, Weverij 31

Het Anker | 1962 | | pagina 31