Spreker zei, dat men de gepensioneerden maar node liet gaan, omdat zij behoren tot een groep die in het bedrijf moeilijk ge mist kan worden. Maar anderzijds vervult het ons met blijdschap dat allen deze dag mogen beleven en spreker zei te hopen dat ze allen nog lang van dit welverdiende pensioen zullen mogen genieten. De heren Joh. Slagman, T. Vrugteveen, J. Slagman en G. Ligtenberg zijn al geruime tijd wegens invaliditeit en ziekte thuis. De heer J. Slagman kon niet op kantoor aanwezig zijn, zodat van hem thuis door de Directie afscheid genomen werd. De heer Ter Horst zei te hopen dat ook zij, ondanks hun ziekte, zullen mogen genieten van hun pensioen. Door de Directie werd aan de gepensio neerden een prachtig handbeschilderd wandbord aangeboden, dat bij iedereen in de smaak viel. Daarna bleef men geruime tijd gezellig bij een, waarbij diverse voorvallen en gebeur tenissen uit de verschillende loopbanen werden opgehaald. Bij het afscheid zei de heer Ter Horst dat ze deze dag moeten zien ais het einde van hun werkzaam aandeel in de Ter Horst gemeenschap, doch niet als een definitief afscheid. Door de gepensioneerden werden ook har telijke woorden gesproken tot de Directie voor dit prettige afscheid. Na onze mededeling in het vorige „Anker" zijn er enkele opgaven bin nengekomen. Het zijn er echter nog niet genoeg om een aardige tentoonstelling mee aan te kleden. De vakantiedrukte zal wel de overhand hebben gehad en daarom vonden wij het juist om dezelfde mede deling nog eens op te nemen, t.w. Er bestaan plannen, om binnen afzien bare tijd een tentoonstelling te hou den van verzamelingen van ons perso neel of van de kinderen van perso neelsleden. We denken b.v. aan: prentbriefkaarten lucifersmerken voetbalplaatjes postzegels stempelafdrukken vogelplaatjes sigarenbandjes foto's munten speldjes automerken suikerzakjes Als U er voor voelt om Uw verzame ling enige tijd tentoon te stellen, geef dat dan direct even aan ons op. Bij voldoende belangstelling hoort U dan nog de nadere bijzonderheden, zoals de datum en zo. Opgaven schriftelijk aan de Redaktie van „Het Anker" of telefonisch aan de Soc. Afdeling (telef. 341).

Het Anker | 1962 | | pagina 30