Bladvulling Op de laatste dag sprak nog Dr. A. L. van Schelven, directeur van de Stichting tex- tielvak over „Het personeelsbeleid in Be weging". De laatste middag werd er nog een kort overzicht gegeven over de gehele week, waarna er 's avond een slotavond georga niseerd werd, die klonk als een klok. Het is vaak moeilijk om direct te zeggen wat voor een effect zo'n cursus nu gesor teerd heeft. Velen zijn dan ook de mening toegedaan dat een week op de V.H. niet veel anders inhoudt dan een week extra vakantie, met een klein beetje praten, veel sporten, maar meestal niets doen. ^T)it is helemaal niet het geval; in de eer- l^H:e plaats wordt er wel degelijk wat ge- ^^aan en er wordt ook niet zo maar een beetje in de ruimte gepraat. Er wordt wer kelijk serieus over de onderwerpen en pro blemen gesproken. Men leert er meer be grip krijgen voor een ander zijn denken en doen. Men leert verder kijken dan onze eigen, soms wel enge kring. Men kan aan het eind van zo'n week we ten dat er ook nog andere problemen op de wereld zijn dan die van ons en onze naaste omgeving. Denken we alleen maar aan de invaliden (in Ned. 80.000), de on dervoede en onderontwikkelde landen, slachtoffers van natuurrampen, politieke stromingen, enz. Allemaal dingen waar we ons gewoonlijk niet erg druk om maken, maar die toch eigenlijk steeds onze aandacht blijven vragen. Ik hoop dan ook, dat er na mij nog velen in ons bedrijf in de gelegenheid zullen ko men om aan een zelfde of soortgelijke cursus deel te nemen. Tevens wil ik hier mijn dank betuigen aan de Directie in het bijzonder en verder aan •lien die er aan hebben meegewerkt om de belname aan deze cursus voor mij moge lijk te maken. H. J. Harbers. Ik sliep en droomde het leven was vreugde Ik werd wakker en zaghet leven was plicht Ik handelde en zie: de plicht was vreugde Zoals reeds in de fabriek is bekendgemaakt, is besloten de terugbetalingen van de spaargelden, die plaats had op ons kan toor, m.i.v. 30 juli j.l. uitsluitend via het kantoor van de Nutsspaarbank te laten lopen. Omdat gebleken is dat deze nieuwe regeling nog niet aan allen bekend is, willen wij dit via het Anker nog eens onder Uw aandacht brengen. Tevens vermelden wij de uren waarop de terugbetalingen kunnen plaatshebben. De openingsuren van het kantoor van de Nutsspaarbank zijn: van maandag t.m. vrijdag van 912.30 uur en van 1416 uur op zaterdag van 912 uur op woensdagavond van 79 uur. Bovendien zal de Nutsspaarbank extra zit ting houden in het lokaal tegenover de portier in Boomkamp op dinsdag- en donderdagavond van 17.15—17.45 uur. De terugbetalingen zullen geschieden op vertoon van het laatste saldobiljet. 1. D. Poortman - vulpen en wisselbek 2. M. Averesch - kip 3. M. KI. Legtenberg - theekannetje 4. G. W. Webbink - kip 5. Mej. A. Nijsink - boek 6. G. Peters - kip 7. F. J. Smalbrugge - fruitbakje 8. H. J. Averesch - fruitbakje 9. J. Nijkamp - kopje 10. Mej. A. Baan - kopje 11. Joh. Poortman - boek 12. A. Pongers - blikopener 13. F. J. Harbers - dassenhouder 14. K. Harbers - cigaretten 15. Mej. J. Smeyers - chocolade 16. W. Harbers - bloembakje 17. G. Smit - gieter 18. C. Vlaardingerbrooek - tuin gereedschap 19. J. Boonstra - tuin gereedschap 20. W. Pijffers - bloembakje 21. H. v. d. Laan - chocolade 27

Het Anker | 1962 | | pagina 27