Jubil K In de maanden juli en augustus vierden weer een aantal personeelsleden hun jubi leum. 50-Jarig jubileum 13.8/62 vierde de heer J. Bargboer zijn 50- jarig jubileum. De heer Bargboer is werkzaam bij de plaats werkers, waar hij diverse werkzaamheden verricht zoals het schoonhouden van het terrein enz. Ook vervangt hij soms de portier bij de ingang aan het Stations plein. De heer Bargboer is niet altijd bij de plaatswerkers geweest, maar was vroeger in de Weverij. Om gezondheidsredenen werkt hij nu buiten. Hij heeft zijn werk altijd plichtsgetrouw vervuld. De heer A. H. ter Horst gewaagde hiervan ook toen de heer Bargboer ter gelegenheid van zijn jubileum, met zijn echtgenote, door de Directie op het kantoor ontvangen werd. Als dank hiervoor werd de jubilaris een gouden horloge met inscriptie aange boden, alsook het gouden Anker-insigne. Mevrouw Bargboer ontving een bouquet bloemen, waardoor zij ook in dit jubileum betrokken werd. Men bleef nog een poosje gezellig bijeen, waarna de heer en mevrouw Bargboer af scheid namen om deze dag verder in hui selijke kring te vieren. Gedecoreerden 6.7.'62: A. J. Baan, Krasserij J. Zandink, Kalanderij 5.8.'62: M. Goossen, Weverij F. Koster, Portier 28.8.'62: Mej. J. Voortman, Naaierij Als bijzonder jubileum van deze maanden vermelden wij mej. J. Voortman, die als A. 1. Baan vrouwelijke werknemer een reeks van 40 jaren in ons bedrijf is werkzaam geweest. Zij is altijd in de Naaierij geweest, zodat zij hier een goede bekendheid heeft ver worven. De heer F. Koster was op de dag dat hij zijn 40-jarig jubileum zou vieren, opgeno- Zandink 16

Het Anker | 1962 | | pagina 16