O Huishoudschool Avondcursus Textielvakschool nze puzzelru ibriek voor meisjes en getrouwde vrouwen De lopende cursussen gaan natuurlijk door, vanaf 5 september. Voor de nieuwe cursussen kunt U zich op geven bij Uw baas, die dit weer aan de school doorgeeft. Koken Fijne keuken (10 lessen), Jaarlijkse kookcursus, Cursus getrouwde vrouwen. Naaien en knippen: Elke avond, Dinsdag- en donderdagmorgen, Getrouwde vrouwendinsdagavond. Handwerken en knutselen: Maandagavond. Kinderverzorging avond of middag. Enkelen willen graag Engelse lessen volgen woensdagavond van 7.308.30 uur. Geef je op Het is leerzaam en gezellig. Tot ziens op 5 september. De Puzzelredaktie was verheugd dat ook de laatste puzzel van het seizoen de no dige belangstelling heeft gewekt, gezien de 35 inzendingen die binnenkwamen. Na loting zijn de 5 prijzen als volgt toe gewezen 1. B. D. Nijland, loonnumer 3916 2. W. Baan, loonnummer 3876 Spinnerij Beek 3. G. Smit, Centrale Werkplaats 4. Ria Dikkers, Kantoor 5. H. J. Nijland, loonnummer 3263 Spinnerij De prijzen kunnen afgehaald worden bij de Personeelsafdeling. Op woensdag 11 juli j.l. vond in de weverij kantine van de K.S.W. de uitreiking plaats van de diploma's aan de cursisten van A- en B-cursus Weverij en Nabewerking. De diploma's werden uitgereikt door de Burgemeester van Hellendoorn, de heer Crommelin, die de cursisten op het hart drukte, dat ze hiermee geen einddoel heb ben bereikt, doch verder moeten gaan, hun vrije tijd goed te besteden door verder te werken aan de uitbreiding van kennis en vorming van het karakter. Onder de geslaagden bevonden zich zes werknemers van Ter Horst Co. N.V. Van de A-cursus: H. Beltman, leerling-baas spinnerij J. Beltman, spoelerij Boomkamp J. H. Nijland, spinnerij Bijvank K. Harbers, Betex leerling- Van de B-cursus slaagden: H. D. van Losser J. van Pijkeren beide Betex leerlingen. Vanaf deze plaats willen wij genoemde he ren van harte gelukwensen met het behaalde resultaat en hun toeroepengaat zo door 24

Het Anker | 1962 | | pagina 24