V erzamelaars, voor vierden werden de betreffenden uitgeno digd om op het kantoor te komen, ten einde persoonlijk door de Directie gefelici teerd te worden. Hierbij werd hen de gebruikelijke enve loppe met inhoud overhandigd en hen dank gebracht voor de wijze waarop zij gedurende 25 jaar steeds hun taak hadden vervuld. Tegelijk werd de hoop uitgespro ken, dat men over 15 jaar het zilveren Anker-insigne voor 25-jarig dienstverband, dat hen thans werd uitgereikt, zou mogen verwisselen tegen het insigne met gouden kroon, dat bestemd is voor 40 jaar trouwe dienst. G. H. Wesse/s Als dank hiervoor werd hen een enveloppe met inhoud aangeboden en het zilveren Anker-insigne met gouden kroontje. Nadat men enige tijd gezellig bijeen was geweest, werd afscheid genomen om ver der deze dag in huiselijke kring te vieren. (Voorzover nog foto's nakomen, zullen deze in het volgende Anker worden geplaatst.) 25-jarig jubileum: 7 - 4 -1962 A. J. ten Berge Krasserij 9 - 4 -1962 H. v. d. Maat Weverij H. N ij kamp Spoelerij M. Zonnebelt Spinnerij 26-4-1962 J. Harbers Sterkerij W. Schreurs Sterkerij 30-4-1962 J. W. Baan Weverij 13 - 5 -1962 J. W. Brinks Kalanderij J. Ligtenberg Krasserij 18 - 5 -1962 J. Dangremond Spoelerij J. W. Karkdijk Weverij J. W. Rouwendal Centrale Werkplaats Mej. G. Harbers Kalanderij 28 - 6 -1962 G. Kippers Weverij Ook deze maanden was een vrouwelijke werknemer 25 jaar bij ons in dienst en wel Mej. G. Harbers. Voor dit feit vragen wij wel speciaal de aandacht omdat een 25-jarig jubileum van vrouwelijke werk neemsters steeds zeldzamer wordt. Op de dag dat zij hun 25-jarig jubileum Er bestaan plannen, om binnen afzien bare tijd een tentoonstelling te hou den van verzamelingen van ons perso neel of van de kinderen van perso neelsleden We denken b.v. aan: prentbriefkaarten lucifersmerken voetbalplaatjes postzegels stempelafdrukken vogelplaatjes sigarenbandjes foto's munten speldjes automerken suikerzakjes Als U er voor voelt om Uw verzame ling enige tijd tentoon te stellen, geef dat dan direct even aan ons op. Bij voldoende belangstelling hoort U dan nog de nadere bijzonderheden, zoals de datum en zo. Opgaven schriftelijk aan de Redaktie van „Het Anker" of telefonisch aan de Soc. Afdeling (telef. 341). 20

Het Anker | 1962 | | pagina 20