GEDECOREERDEN De heer Kreijkes begon zijn loopbaan in de weverij als wever. Enige jaren geleden is hij getouwsteller geworden, welk werk hij tot volle tevredenheid van allen waar mee hij samenwerkt, doet. Allen werden op de dag van hun jubileum met de resp. echtgenotes op het kantoor door de Directie ontvangen. Hier werden zij door de Directie toegesproken, die hen bedankte voor het vele werk dat zij in de afgelopen 50 jaar voor het bedrijf hebben verricht. Allen, zonder onderscheid, hebben zij 50 jaar lang hun beste krachten gegeven, waarvoor hen als blijk van waardering een gouden horloge werd aangeboden. De echtgenotes werden ook betrokken in dit «bileum. Met hartelijke woorden werd ook n dank gebracht, waarbij een boeket >emen werd aangeboden, dat bij de da mes zeer in de smaak viel. Nadat koffie met gebak was geserveerd bleef men nog gezellig bijeen, waarbij de verhalen van vroeger niet ontbraken. 13 - 4 -1962 D. Siemerink Spoelerij H. Seppenwoolde Sterkerij 19 - 4 - 1962 J. W. Pongers Spinnerij 11-5-1962 G. J. Harbers Weverij E. J. Kippers Spoelerij 15-5-1962 J. Kreijkes Kalanderij D. Mulder Kantine W. Nijsink Weverij G. J. Zandvoort Naaierij 24 - 5 - 1962 G. Wessels Kalanderij 25 - 5 -1962 J. Averesch Weverij 15 - 6 -1962 J. Brandriet Krasserij J. Rozendom Kalanderij 20 - 6 -1962 A. ter Harmsel Sterkerij Deze maanden waren de gedecoreerden wel het sterkst vertegenwoordigd. Zij allen werden op de dag dat ze hun 40-jarig jubi leum vierden, op het kantoor ontvangen, waarbij zij tevens gedecoreerd werden. De heer E. J. Kippers, die op 13 april zijn 40-jarig jubileum vierde, werd later gede coreerd, omdat hij op 13 april in het zie kenhuis was opgenomen i.v.m. een operatie. De jubilarissen werden door de Directie hartelijk toegesproken, die hen dankte voor het vele werk, dat zij al die jaren voor Ter Horst Co. N.V. hebben ver richt. Hierover gewaagden ook burgemeester Landweer en enkele malen bij diens ver hindering de loco-burgemeester Scholman, die hen de bronzen medaille in de Orde van Oranje Nassau opspeldden. D. Siemerink H. Seppenwoolde 1. W. Pongers WillilI'1'111 M 17

Het Anker | 1962 | | pagina 17