en ajócUeld Reeds vele malen, ja praktisch in elk nummer van „Het Anker", werd er gewag gemaakt van het afscheid van één of meer werk nemers van Ter Horst Co., meestal wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Ditmaal is de redactie van „Het Anker" zelf betrokken bij een af scheid, namelijk van één van haar medewerkers, de heer Hoogkamp, die de dienst van Ter Horst Co. gaat verlaten omdat hij per 1 januari een andere betrekking heeft aanvaard. Drs. O. A. Hoogkamp heeft zich voor ons personeelsorgaan altijd zeer verdienstelijk gemaakt. Hij is een van degenen geweest, die inder tijd „Het Anker" een nieuw „gezicht" hebben gegeven. De ouderen onder ons herinneren zich nog wel dar ongeveer tien jaar geleden ons blad een andere verschijningsvorm had en wij menen te mogen zeggen, dat we er wat dat betreft veel op vooruit zijn gegaan. .Of het nu ook met meer graagte gelezen wordt, ook door de huis genoten van onze werknemers, we weten het niet, maar we geloven toch van wel. In elk geval streeft de redactie er steeds naar van het personeelsorgaan een instrument te maken dat de onderlinge band tussen de leden van onze Ter Horst-gemeenschap versterkt. De heer Hoogkamp heeft zich altijd beijverd om het zijne hieraan bij te dragen. Vele hoofdartikelen zijn uit zijn pen gevloeid en als we eens weinig kopij hadden was hij altijd bereid zich eens extra in te spannen en wist hij altijd de inspiratie te vinden voor een gedegen artikel. We danken de heer Hoogkamp voor al hetgeen hij voor „Het Anker" heeft gedaan en voor de prettige verstandhouding waarin wij als leden van de redactie met hem hebben kunnen samenwerken. De heer Hoogkamp gaat Rijssen eerstdaags met zijn gezin ver laten. Wij wensen hem veel succes in zijn nieuwe loopbaan en hopen dat het hem en zijn vrouw en dochtertje in alle opzichten verder goed moge gaan. 3

Het Anker | 1961 | | pagina 5