k HUISHOUDSCHOOL -k 19 Het is te maken van elke stof en U kunt het voor haar eenvoudig' of heel vol ver sieren. Zakjes kunnen met bandjes en knoopje gesloten worden. Zet er een ring aan, zodat het ook kan worden opgehangen. Kom gerust op school om eens geholpen te worden, we doen het graag. Wie zin heeft om de winteravonden eens iets moois te gaan maken, komt maar Naden en zoompjes aanknippen Nodig: 120 cm. stof ruim, 24 cm. breed. Twee strengetjes D.M.C. Voor de zakken 20 cm. terugslaan, zodat aan beide einden een vierkante zak ontstaat. Succes B. t. H. wat zwaar na een feestmaaltijd, dus daar om wat lichter, Sneeuwvla Voor 4 personen: Va liter melk; 2Va afgestreken lepel maizena (geen custard, want dan is de vla niet wit); 2Va lepel suiker; Een eiwit zo stijf slaan, dat het niet uit de kom valt, als U deze omkeert. (Probeer dit alstublieft boven een bord De maizena en suiker aanmaken met koude melk, de rest opzetten met een beetje vanillesuiker en een kor reltje zout. Een naaitasje op schoot Moeder of Grootmoeder zal het fijn vin den zo'n tasje te hebben, wat ze op schoot legt als ze naait of handwerkt, zodat niet altijd de klosjes wegrollen, enz. Koken en bakken Als ik vrouwen of meisjes op de les eens vraag: „Wat zal ik in het Anker zetten?" dan is het vaak: „geef maar de Sneeuw- pudding Nu vooruit dan maar: pudding is echter ^^Knap op een vrije zaterdag eens wat op met plakplastic, het loont het geld en de weinige moeite, b.v. een handwerkdoos, een boek of muziek, een bovenblad van tafel of kastje, een boekenplank, een poppenwieg, enz. Eerst de maat nemen.

Het Anker | 1961 | | pagina 21