van de vloer slangen en kabels moet worden nu de Spinnerij toch bekeken wordt. De Voorzitter zegt dat deze klacht juist wel doorgegeven moet worden, dan kan dit goed bekeken worden. De heer A. J. Seppenwoolde vraagt of de vloeren van de ene lift naar de andere op de 2e en 3e verdieping, bij de merkmachine en boven, niet verbeterd kunnen worden. Dit zijn nog de oude vloeren met een teer laag, waarin de wagens wegzakken als ze er langere tijd op staan. De Voorzitter zegt dat dit genoteerd zal worden. De heer E. Dommerholt zegt dat de vloeren van de stofafzuiging naar de gelijk van hoogte liggen en iets aan te doen is. Dit geeff heden bij het vervoerr-^^ De Voorzitter zal dit doorgei De heer Bruins heeft ooi? de vloeren en wel in/dé nieuwe apprêtteermp wegzakt. Ook bij het garenverfappa aanvoerwater niet weg or goed ligt. De Voorzitter zal dit doorgeven: Verder niets meer aan de orde sluit de Voorzitter dé vergadering. Verv loer met zijnde, Maar al te vaak zien wij in fabrieken of werkplaatsen én in open ruimten, dat men slangen en kabels over de vloer of vrij over de grond neerlegt. Men moet toch werken, zo redeneert men en dan moet de ander maar oppassen. Inderdaad, dat móét. Maarals hij dat nu niet doet Het is voorgekomen, dat er ernstige ongelukken zijn gebeurd, alleen omdat de ander niet oplette. Dan zijn wij er toch echt niet mee klaar door te zeggen: dan had hij maar beter moeten uitkijken Hij kan op zijn beurt zeggen: dan had die ander daar geen slang op de grond moeten leggen, een slang die er vijf minuten ge-^ leden, toen ik daar ook voorbij kwam, nog^F niet was Hoe kan ik dat nu opeens weten? Zo geeft men elkaar de schuld. Maar het ongeval is inmiddels geschied. Het had voorkómen kunnen worden, als wij stan daards hadden gebruikt of haken, waar door slangen en kabels vrij van de vloer komen. 16

Het Anker | 1961 | | pagina 18