hun echtgenoten hierbij tot steun zijn ge weest. Allen ontvingen de traditionele enveloppe en het zilveren „Anker-insigne" met gou den kroontje. Bij al deze huldigingen had een geanimeerd gesprek plaats, waarbij vele oude herinne ringen werden opgehaald. 40-jarig jubileum: Ook de 40-jarige jubilarissen werden op de dag van hun jubileum door de Directie ^ontvangen. P^aast de hartelijke gelukwensen met hun 40-jarig dienstverband werden de jubilaris sen een enveloppe met inhoud aangebo den en werd hen het insigne opgespeld voor 40 jaar trouwe dienst. De Directie bracht hen vervolgens dank voor de wijze waarop allen gedurende een lange reeks van jaren het bedrijf hebben gediend. 25-jarig jubileum 14 Personeelsleden ontvingen het insigne voor 25-jarig dienstverband, alsmede een enveloppe met inhoud. De Directie wenste hen hierbij van harte geluk en zei te hopen, dat ze allen in goede gezondheid ook het volgende jubileum mo gen bereiken. Bij al deze huldigingen was er een prettig contact tussen de Directie en de jubi larissen. ■let is prettig voor de werknemers om eens persoonlijk met de Directie in contact te komen en omgekeerd voor de Directie ver heugend om zelf eens persoonlijk met hun personeelsleden en echtgenotes kennis te maken. Ongetwijfeld dragen deze contacten bij tot een goede verstandhouding. Van de redactie van dit blad willen wij ook niet nalaten al deze jubilarissen har telijk geluk te wensen met hun jubileum en de wens uit te spreken dat het hun gegeven moge zijn nog lange tijd in goede gezondheid op deze dagen te mogen terug zien. G. Smalbrugge G. Zwolerink H. v. d. Maat Ph. Tijhuis 11

Het Anker | 1961 | | pagina 13