voor het vele werk dat ze voor Ter Horst Co. N.V. hebben verricht. Met nadruk werd door de Directie nog gesproken over hun trouwe dienst en grote plichtsbetrach ting. Beide jubilarissen ontvingen als waarde ring' een gouden horloge, terwijl de dames bloemen werden aangeboden, de een per soonlijk, de andere thuis, omdat ze we gens ziekte verhinderd was hierbij tegen woordig te zijn. Ook werd hierbij de beide jubilarissen het gouden „Anker-insigne" opgespeld. De jubilarissen hebben de dag verder ii^ huiselijke kring doorgebracht, waar het hen aan belangstelling van collega's en fa milie en kennissen zeker niet heeft ont broken. De gedecoreerden werden eveneens op het kantoor door de Directie gehuldigd ter gelegenheid van hun 40-jarig dienstverband. Ook hun echtgenotes waren hierbij tegen woordig om in deze hulde te delen. De feestvreugde werd nog verhoogd door de Koninklijke Onderscheiding die hen door burgemeester Landweer werd opgesteld. De jubilaris W. ter Keurst, die op 7 no vember werd gedecoreerd, ontving de on derscheiding van de loco-burgemeester, de heer Scholman. De burgemeester alsook de heer Scholman memoreerden in hun toespraak de lange en trouwe diensttijd, hetgeen men als een bewijs kan zien van de goede verhoudin gen bij Ter Horst Co. N.V. A Ze zeiden verheugd te zijn deze Konink lijke Onderscheiding te hebben mogen uit reiken en wensten de jubilarissen nog vele goede jaren bij Ter Horst. Door de Directie werden de jubilarissen hartelijk gefeliciteerd met deze hoge on derscheiding en dank gebracht voor al hetgeen zij gedurende de afgelopen 40 jaar voor het bedrijf hebben verricht. Hierbij werd ook een grote erkentelijkheid betuigd aan de dames die een groot deel hebben bijgedragen aan het bereiken van deze mijlpaal door de manier waarop ze

Het Anker | 1961 | | pagina 12