i Kinderbijslag regeling BADHUIS Gaarne willen wij onderstaande punten nog eens onder Uw aandacht brengen. Voor de vraag of en voor hoeveel kinderen men recht kan doen gelden op kinder bijslag, is de toestand op de eerste dag van het kwartaal beslissend. Precies op die dag zal men dus moeten nagaan of er in de loop van het kwartaal veranderingen in de gezinsomstandigheden zijn gekomen. Daarbij dient men de volgende vragen te bekijken 1. Bent U van adres veranderd en hebt U dit opgegeven aan de Sociale Afde ling op het kantoor 2. Is in het afgelopen kwartaal een van Uw kinderen overleden of is er een kind geboren Hebt U een pleegkind aangenomen en hebt U dit opgegeven? 3. Is er een van de kinderen in het afge lopen kwartaal 16 jaar geworden Zo ja, volgt dit kind algemeen vor mend dagonderwijs of een opleiding voor een beroep Zo ja, welk onderwijs volgt het, of voor welk beroep wordt het opgeleid Is het kind ziek of gebrekkig 4. Indien een van de kinderen tussen 16 en 26 jaar, waarvoor U tot nu toe kin derbijslag ontving omdat het nog on derwijs genoot of voor een beroep werd opgeleid, niet meer studeert of verder opgeleid wordt, moet U dit eveneens opgeven. Ook moet U opgeven wanneer een kind dat ziek of gebrekkig was, hersteld is. 5. Is Uw huwelijk in het vorige kwartaal ontbonden door echtscheiding of over lijden 6. Bestaat voor één of meer kinderen, voor wie over het afgelopen kwartaal kinderbijslag wordt aangevraagd, reeds aanspraak op kinderbijslag uit andere hoofde (b.v. een kinderbijslag op inva- liditeits-, ouderdoms- of wezenrente, kinderbijslag voor zelfstandigen, kin dertoelage krachtens een kinderbijslag regeling van rijk, provincie of gemeen te, kindertoelagewet voor gepensioneer den, kinderbijslagregeling voor een an der land, enz. a. Zo ja, voor welke kinderen b. Van welk orgaan en onder welk nummer c. Over welke dagen van het kwartaal? d. Tot welk bedrag 7. Is Uw (gewezen) echtgeno(o)t(e) in het afgelopen kwartaal in loondienst werk zaam geweest a. Zo ja, bij welke werkgever en sedert wanneer b. Bij welke bedrijfsvereniging is deze werkgever aangesloten c. Heeft Uw (gewezen) echtgeno(o)tOe) een kinderbijslaglijst voor het kwar taal en zo neen, waarom niet Zijn er in Uw gezin veranderingen opgetr^ den die overeenkomen met de hiervoor g noemde punten, dan moet U dit altijd spoedig mogelijk opgeven op de Sociale Afdeling van het kantoor. In de badtijden van het badhuis zijn en kele wijzigingen aangebracht. Vanaf don derdag 12 oktober zijn de baduren als volgt donderdags 's middags van 13.3021 uur: dames, heren en kinderen (ook niet-perso- neelsleden) vrijdags 's morgens van 7.3012 uur: dames, heren en kinderen (ook niet perso neelsleden); 's middags van 1213 uur: uitsl^P tend heren personeelsleden; 's middags van 13—19 uur: uitslui tend dames en kinderen van perso neelsleden; 's middags van 1922 uur: uitsluitend heren en jongens van personeels leden; zaterdags 's morgens van 614.30 uur: dames, heren en kinderen (ook niet-perso- neelsleden). Men dient uiterlijk een half uur vóór slui tingstijd binnen te zijn, zodat het badhuis donderdagavond om 21 uur, vrijdagavond om 22 uur en zaterdagmiddag om 14.30 uur gesloten kan worden. 8

Het Anker | 1961 | | pagina 8