IN MEMORIAM Op 29 juli ontvingen wij het ontstellende bericht dat op die dag de heer H. ZANDVOORT plots eling was overleden. Des te meer waren wij geschokt omdat de heer Zandvoort tevoren niet ziek was geweest. De heer Zandvoort, die behoorde tot de „goede kwaliteit" wevers en die de laatste jaren op de z.g. „lange rollen" in Beek heeft gewerkt, was een rustige, flinke en harde werker, die door zijn prettige omgang zowel door zijn superieuren als door zijn collega's algemeen geacht werd. Ter Horst Co. N.V. verliest dan ook in hem een zeer gewaar deerde kracht om zijn hierboven geschetste eigenschappen. Wij zullen hem blijven gedenken, hetgeen mede tot troost moge zijn voor zijn diepbedroefde vrouw en kinderen, voor wie wij hopen, dat zij de kracht mogen vinden dit grote verlies te dragen. Op 14 augustus bereikte ons de treurige mare van het verscheiden van onze bacs van de Sterkerij F. J. HARBERS, na een ziekte van ruim drie maanden. Zijn overlijden is een groot verlies voor Ter Horst Co. N.V. De heer Harbers is 42 jaar geleden in ons bedrijf gekomen en wel in de Sterkerij. Omdat hij een zeer goed vakman was en een harde werker, werd hij na de oorlog benoemd tot baas in de Sterkerij. Hij heeft altijd tot volle tevredenheid van zijn chefs zijn werk ver richt en zijn vrienden en collega's zullen hem node missen, vooral van de Sterkerij. Veel groter is echter het verlies voor zijn vrouw en kinderen voor wie hij een goede echtgenoot en vader was. Wij delen in hun droefheid en hopen, dat zij in onze verzekering, dat wij aan hem de beste herinneringen zullen bewaren, mede kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. Op 19 sept. j.l. overleed volkomen onverwachts onze medewerker A. PIJFFERS, welk bericht met ontroering in het bedrijf werd ontvangen. A. Pijffers, die in ons bedrijf kwam op 30-10-1936, was eerst werk zaam in de Spoelerij, waar hij werd opgeleid tot algemeen spoeler. Hierna werd hij overgeplaatst naar de Weverij, waar hij echter slechts kort werkzaam was om weer terug te gaan naar de Spoelerij. Ruim een jaar geleden kreeg hij op dokters advies een, hem pas sende plaats, in de Sterkerij. Al die tijd heeft hij zich doen kennen als een zeer betrouwbaar medewerker, die zich de sympathie ver wierf door zijn vriendelijkheid en hulpvaardigheid. Wij betreuren zijn heengaan ten zeerste en ook allen die hem van nabij kenden verliezen in hem een goede vriend en medewerker, vooral zijn collega's uit de Sterkerij, waarmee hij de laatste tijd samenwerkte. Wij wensen zijn echtgenote en zijn familie dat ze de troost mogen vinden om dit grote en smartelijke verlies te kunnen dragen. Bij de teraardebestelling waren aanwezig zijn chefs, alsook het personeel van de afdelingen waar hij gewerkt heeft, om hem de laatste eer te bewijzen. 31

Het Anker | 1961 | | pagina 31